Odkryj w sobie Supermana. Spotkanie z autorem

 

Odkryj w sobie Supermana. Spotkanie z autorem


Opublikowane w czw., 19/12/2013 - 10:17

Dr Hubert Juźków napisał książkę „ Druga młodość Supermana” w oparciu o własne doświadczenia, by przekonać mężczyzn w średnim wieku, do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Końcówka roku to dobry moment, żeby wziąć się za siebie i zacząć biegać albo zrezygnować z objadania się hamburgerami i spędzania czasu przed telewizorem.

Autor książki i jego konsultanci zapewniają, że każdy ma szansę zacząć od nowa i nawet po wielu latach zaniedbań, przeobrazić się z otyłego i zaniedbanego mężczyzny w Supermana, czyli zdrowego, sprawnego i niezależnego człowieka.

Do podobnego wniosku doszli też naukowcy, którzy przebadali ponad 3000 ludzi w wieku powyżej 60 lat. Brak ruchu jest według nich, tak samo istotną przyczyną krótszego i gorszego jakościowo życia, jak palenie, nadużywanie alkoholu i nadwaga. Niekorzystne zmiany można spowolnić uprawiając sport, nawet jeśli zacznie się to robić w późnym wieku, a jego intensywność będzie nieznaczna.

Jeśli macie w swoim otoczeniu kogoś, kto co roku obiecuje, że teraz to już naprawdę rzuci palenie i na pewno będzie chodził na spacery, to koniecznie zabierzcie go ze sobą na spotkanie z dr. Hubertem Juźkowem. Autor książki sam jest mężczyzną w „ pewnym” wieku i do tego doświadczonym chirurgiem, który potrafi w przystępny sposób wyjaśnić, jak wprowadzić zmiany metodą małych kroków, a co najważniejsze, potrafi przekonać opornych, że one w ogóle są możliwe.

Spotkanie odbędzie się 20 grudnia o 17:00 w salonie Empik Junior w Warszawie, ul. Marszałkowska 104/122.

IB

Tagi:

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce