Orkiestrowy nordic walking w stolicy. "Zapraszamy"

 

Orkiestrowy nordic walking w stolicy. "Zapraszamy"


Opublikowane w pt., 09/01/2015 - 09:38

Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking zaprasza na Orkiestrowy Marsz podczas Biegu Policz się z cukrzycą w Warszawie. To już 23. finał akcji Jurka Owsiaka i Fundacji WOŚP.

Na Marsz i Bieg Policz się z Cukrzycą zaprasza Paulina Ruta, prezes Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking

PSNW już kilka lat współpracuje z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, współorganizując wielki Finał w Warszawie, w okolicy Pałacu Kultury i Nauki. Także i tym razem zapraszamy do udziału w Orkiestrowym Marszu, którego jesteśmy współorganizatorem, a także do naszej strefy nordic walking podczas finału WOŚP w Warszawie. Wszystko już 11 stycznia.

W naszej strefie nordic walking wypożyczycie bezpłatnie profesjonalne kije do nordic walking i zasięgniecie profesjonalnej porady z zakresu prawidłowej techniki nordic walking (m.in. jak chodzić prawidłowo, jak chodzić, by sobie nie szkodzić). 

Jak co roku przewidzieliśmy kilka konkursów dla uczestników biegu i marszu Biegu Policz się z cukrzycą. Do wygrania będą m.in. kubki, koszulki techniczne, smycze, przewodniki, płyty instruktażowe nordic walking. Konkursy odbędą się tradycyjnie po marszu. Zapraszamy! 

Zapisy są już zamknięte, ale na miejscu w dniu imprezy, powinna być możliwość zapisu.

Szukajcie nas w namiocie Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie w dniu 11 stycznia 2015!

Jeżeli macie pytania - piszcie: prezespsnw@gmail.com 

Oficjalna strona wydarzenia: http://www.bieg.wosp.org.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce