Orlen Warsaw Marathon do końca roku za 79 zł

 

Orlen Warsaw Marathon do końca roku za 79 zł


Opublikowane w pon., 04/11/2013 - 15:38

Do końca 2013 roku opłata startowa do przyszłorocznego Orlen Warsaw Marathonu będzie wynosiła 79 złotych, czyli najniższą z możliwych stawek proponowanych przez organizatorów. Jest to duża zmiana, bo według pierwszych planów już od 1 listopada udział w zawodach kosztować miał 109 złotych. Warto się więc pospieszyć, bo w miarę upływu czasu koszty będą jeszcze rosnąć.

Osoby, które zarejestrują się między lutym a kwietniem przyszłego roku zapłacą już 139 złotych. „Spóźnialscy”, którzy na start przyjdą w ostatniej chwili lub zapiszą się na dwa dni przed maratonem, będą „lżejsi” o 169 złotych. Warto więc się pospieszyć i w gorącym okresie przedświątecznym wczuć się w role Św. Mikołaja i samemu – lub też znajomym – sprawić piękny biegowy prezent. 

Do końca roku obowiązywać będzie także najniższa kwota wpisowego do biegu na 10 km - 59 złotych. To kolejny ukłon organizatorów OWM w stronę biegaczy, bo od od 1 listopada do końca stycznia 2014 r. opłata miała wynosić 79 złotych. Największe koszty udziału w imprezie poniosła tradycyjnie CI, którzy zdecydują się w ostatniej chwili. W biurze zawodów i na dwa dni przed biegiem pakiet wart będzie już bowiem 139 złotych. Z opłaty zwolnione są osoby powyżej 70 roku życia, które startują w biegach oraz uczestnicy marszobiegu.

Obniżki organizatora cieszą, ale wciąż druga edycja Orlen Warsaw Marathonu jest droższa od tej premierowej. Zapisy do pierwszego maratonu kosztowały 49 złotych. Kolejnymi progami były kwoty 69 zł i 119 zł. 

Orlen Warsaw Marathon odbędzie się 13 kwietnia 2014 roku.  

RZ

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce