ORLEN Warsaw Marathon pokazał trasę "dyszki"

 

ORLEN Warsaw Marathon pokazał trasę "dyszki"


Opublikowane w pt., 06/03/2015 - 15:54

OSHE 10 km - taką nazwę otrzymał bieg towarzyszący głównym zmaganiom 3. ORLEN Warsaw Marathon. Podobnie jak w ubiegłych latach obie konkurencje wystartują niemal jednocześnie z tej samej strefy startowej, zlokalizowanej przy Stadionie Narodowym. 

Trasę maratonu, po zmianach w organizacji ruchu w stolicy spowodowanych pożarem Mostu Łazienkowskiego, poznaliśmy wczoraj. Wcześniej poznaliśmy też pakiety startowe imprezy. Teraz przyszła pora na krótszy dystans. Czekają - jak czytamy w komunikacie prasowym - "atrakcyjna trasa przez Stare Miasto, funkcjonalne pakiety startowe oraz wyjątkowe nagrody".

Zobacz trasę biegu OSHEE 10 km

Zawodnicy obu biegów wystartują w tym samym kierunku z Wybrzeża Szczecińskiego,kierując się na Most Świętokrzyski. Po drugiej stronie Wisły ich drogi rozejdą się. Maratończycy pobiegną przez Powiśle na południe Warszawy, a uczestnicy biegu OSHEE 10 km przebiegną przez okolice Starego Miasta. Finisz będzie wspólny – uczestnicy obu konkurencji przekroczą bramę mety na Błoniach Stadionu Narodowego .

- wyjaśniają organizatorzy.

Trasa biegu na 10 km, skierowanego do średniozaawansowanych biegaczy, prowadzi przez najbardziej atrakcyjne tereny warszawskiej Starówki. To doskonała okazja by w aktywny sposób spędzić czas w samym sercu stolicy. 

– przekonuje Leszek Kurnicki, szef komitetu organizacyjnego ORLEN Warsaw Marathon. 

Pakiety startowe:

Dla zawodników startujących w biegu OSHEE 10 km organizatorzy, wspólnie z firmą ASICS, przygotowali pakiety startowe zawierające koszulkę techniczną z dedykowanym imprezie nadrukiem, voucher zniżkowy na zakupy w Sklepbiegacza.pl, kupon rabatowy VITAY o wartości 10 zł do zrealizowania na stronie vitay.pl lub podczas tankowania na stacjach ORLEN oraz napój izotoniczny dla biegaczy.

Opłaty startowe:

Aby zarejestrować się do na wybrany dystans, trzeba wypełnić formularz na stronie www.orlenmarathon.pl oraz wnieść opłatę startową.

Maraton:

  • 89,00 zł obowiązuje do 19 kwietnia
  • 150,00 zł obowiązuje w kasach Biur Zawodów

OSHEE 10 km

  • 59,00 zł obowiązuje do 19.04.2015 r.
  • 100,00 zł obowiązuje w kasach Biur Zawodów
  • Opłata promocyjna - 50,00 zł dla uczestników warszawskiego XXVI Biegu Niepodległości

red. / mat. pras.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce