Otwarte treningi w Warszawie. Przyjdź, wybierz grupę i trenuj

 

Otwarte treningi w Warszawie. Przyjdź, wybierz grupę i trenuj


Opublikowane w pt., 12/07/2013 - 15:57

Pobiegani.pl to pomysł na aktywne wakacje w mieście. Cykliczne treningi biegowe w Warszawie są zupełnie darmowe i otwarte dla wszystkich. Miejsce: Plaża przy Moście Poniatowskiego. Wkrótce treningi ruszą też w Poznaniu, Katowicach i Płocku.

Każdy biegacz, bez względu na swoją obecną kondycję, może w pełni skorzystać z 60 minut profesjonalnego treningu.  Na chętnych czekają trzy grupy zaawansowania i każda ma swojego własnego trenera. Wśród nich jest także grupa dla początkujących, gdzie oprócz biegania, można się nauczyć prawidłowej rozgrzewki i rozciągania. Na zajęcia przychodzą nawet rodzice z dziećmi. Nie wykluczone, że w kolejnej edycji projektu zostanie dla nich otwarta osobna grupa.

Pobiegani.pl prowadzą otwarte treningi w WarszawieW Warszawie na plaży przy Moście Poniatowskiego treningi odbywają się 3 razy w tygodniu i cieszą dużym zainteresowaniem.  Na pierwszym spotkaniu pojawiło się 80 miłośników biegania, a zazwyczaj frekwencja nie spada poniżej 50 osób. Organizatorzy już myślą o kolejnych lokalizacjach, by sprostać oczekiwaniom biegaczy.

 - Już wkrótce do projektu dołączą inne miasta. Mniej więcej za 1,5 tygodnia zaczniemy biegać w Poznaniu, Katowicach i Płocku.  Poszerzymy też zakres aktywności. Będziemy prowadzić różne formy zajęć edukacyjnych. Szykujemy piknik informacyjny, gdzie biegacze będą mogli skorzystać z porad fizjologów, podologów i innych specjalistów zupełnie bezpłatnie ? mówi Mateusz Jasiński, jeden z pomysłodawców akcji.

Pobiegani.pl mają ambitne plany. Chcą, żeby impreza była całoroczna i obecna w wielu miastach. ?  Chcemy, żeby w przyszłym roku, nasze otwarte treningi stały się największą biegową akcją w kraju. To nasz cel na 2014 r. ? dodaje organizator.

Dołączyć do Pobieganych.pl można w poniedziałki, środy, piątki o godz. 19:00. Nie są wymagane żadne zapisy. Wystarczy przyjść i wybrać właściwą dla siebie grupę.

Szczegółowe informacje: https://www.facebook.com/Pobiegani

Kiedy: poniedziałki, środy, piątki
Godzina: 19.00
Gdzie: Plaża przy Moście Poniatowskiego

 Pobiegani.pl prowadzą otwarte treningi w Warszawie

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce