Pechowy maraton w Dębnie. Zapisy przełożone na 6 stycznia, znów padły serwery!

 

Pechowy maraton w Dębnie. Zapisy przełożone na 6 stycznia, znów padły serwery!


Opublikowane w wt., 01/01/2019 - 15:49

Zapisy na 46. Maraton Dębno zostały wstrzymane i zostaną ponownie uruchomione w niedzielę 6 stycznia o godzinie 12 – poinformował nas Stanisław Lenkiewicz, dyrektor najstarszego biegu maratońskiego w Polsce.

– Mimo przeprowadzonych wcześniej wielokrotnych testów obliczonych na zainteresowanie z ubiegłego roku, kilka minut po otwarciu zapisów w Nowy Rok o godzinie 15, serwery prowadzącej zapisy firmy Domtel-Sport nie wytrzymały i, jak w roku ubiegłym, „padły” – mówi zmartwiony Lenkiewicz. – Postanowiliśmy nie „łatać” zapisów jak przed rokiem, tylko dać naszemu partnerowi czas na naprawę sprzętu i sytuacji. Stąd decyzja o przesunięciu zapisów na niedzielę – tłumaczy dyrektor imprezy.

Jednocześnie szef maratonu w Dębnie uspokaja tych, którym mimo szybkiej awarii zapisać się jednak udało: – Rejestracja tych, którzy zdołali się zapisać, jest ważna, oni w niedzielę nie będą musieli znów czatować przy komputerach. Bardzo przepraszamy wszystkich i mamy nadzieję, że 6 stycznia wszystko pójdzie już bez problemów! – mówi Stanisław Lenkiewicz.

Piotr Falkowski

fot. Marek Pereć (maratondebno.pl)


 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce