Pięć miesięcy do MORORUN. Do końca marca NAJTANIEJ!


Opublikowane w wt., 24/03/2020 - 17:12

Przypominamy o trwających zapisach na półmaraton oraz biegu na 5 km, a także prezentujemy trasę obu konkurencji.

Pamiętajcie, że osoby, które zarejestrują się do półmaratonu do końca marca zapłacą jedynie 50 zł. W późniejszych terminach trzeba będzie zapłacić już więcej.

Rejestracja elektroniczna w biegu na 5 km wiążę się z jednakową stawką 30 zł. Jedynie w trakcie funkcjonowania Biura Zawodów wzrośnie o 20 zł i za udział trzeba będzie zapłacić wtedy 50 zł.

Tak jak chwaliliśmy się już wcześniej, w tym roku mamy dwie nowe kategorie: Służby Mundurowe oraz Samorządowiec. Pierwsza z tych kategorii została stworzona dzięki temu, że z roku na rok w biegu startuje coraz więcej przedstawicieli środowiska „mundurowego”. Natomiast druga nawiązuje do 30-lecia samorządu terytorialnego, które obchodzimy w tym roku.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że pobiec mogą wszyscy i organizatorzy liczą na jak największą frekwencję. Tym bardziej, że nowe logo, nawiązujące do stylistyki moro jest zapowiedzią kolejnych niespodzianek, które są przygotowywane.

Już teraz na stronie internetowej, gdzie trwa rejestracja na bieg, możecie składać zamówienia na pamiątkowe koszulki. Koszulkę w cenie 30 zł można zamówić tylko do końca czerwca. Ich projekt pokażemy Wam już niebawem!

Poniżej też kilka przydatnych adresów, które powinniście znać, jeżeli chcecie być na bieżąco z MORORUN:

  • Zapisy oraz regulamin biegów: TUTAJ
  • Profil facebook: TUTAJ
  • Wydarzenie facebook: TUTAJ

Portal www.FestiawalBiegow.pl jest patronem medialnym MORORUN.

źródło: Organizator

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce