Pierwsze zawody z cyklu Grand Prix Bydgoszcz zBiegiemNatury już w sobotę

 

Pierwsze zawody z cyklu Grand Prix Bydgoszcz zBiegiemNatury już w sobotę


Opublikowane w śr., 21/11/2012 - 08:42

W najblizsza sobotę 24 listopada można spróbować swoich sił  na trasie Mistrzostw Świata w Biegach Przełajowych które odbęda się w 2013 roku. Zapisy elektroniczne trwają do środy, 20 listopada. Możliwość zarejestrowania się będzie także w Biurze Zawodów w dniu imprezy. Oprócz biegu głównego na dystansie 5 km oraz marszu Nordic Walking, odbęda się także  biegi dzieci i młodzieży. Zawody odbywają się w pięciu kategoriach wiekowych na dystansach dostosowanych do wieku i możliwości uczestników.

5-kilometrowa trasa w Myślęcinku, na której rozgrywane będą zawody z cyklu Grand Prix zBiegiemNatury w dużym stopniu pokrywa się z tą, na której w marcu 2013 roku rywalizować będą najlepsi crossowi biegacze świata (www.wxc2013.bydgoszcz.pl).  

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://zbiegiemnatury.pl/aktualnosci/miasta/miasto/bydgoszcz

zBiegiemNatury to akcja która powstała z inicjatywy dziennikarzy radiowej Trójki, Stowarzyszenia GRAND PRIX Poznania i Clubu bbl. To przede wszystkim filozofia aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Lasy, parki, łąki to miejsca, które niczym zew natury przyciągają ludzi, szukających aktywnego wypoczynku i relaksu. Właśnie taki jest cel naszych cotygodniowych biegowych spotkań.

Na początek, w pięciu miastach – Bydgoszczy, Gdańsku, Olsztynie, Poznaniu i Wrocławiu, w każdą niedzielę, trenerzy poprowadzą uczestników leśnymi duktami. Dla jednych to relaks, dla innych forma treningu, a jeszcze innych - powrót do korzeni. Najważniejsze jest jednak to, że wszyscy chcemy dzielić się sportową pasją i zachęcać do aktywności na łonie natury.
Dla "urodzonych biegaczy”, raz w miesiącu organizujemy Grand Prix zBiegiemNatury na dystansie 5 km. Zawody odbywają się na tej samej leśnej trasie, na której, co tydzień biegamy pod okiem trenerów.

A w każdy sobotni poranek o 8:20 w radiowej Trójce – audycja "Z biegiem natury", gdzie można posłuchać rad zaproszonych gości i ekspertów dotyczących wszystkiego, co ma związek z aktywnością w naturze...

Źródło: www.zbiegiemnatury.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce