Planet Heroes - jak działa partner akcji #PLoggingTeam

 

Planet Heroes - jak działa partner akcji #PLoggingTeam


Opublikowane w ndz., 26/09/2021 - 15:47

Planet Heroes to platforma stworzona dla ludzi, którzy aktywnie chca sie włączyć w ochronę wspólnego środowiska. Planet Heroes to, jak sami o sobie mówią - przestrzeń, w której ludzie mogą pochwalić się swoimi małymi inicjatywami ekologicznymi i najzwyczajniej w świecie - zostać za to nagrodzeni. Jest to zatem wspólna platforma dla tych, którzy są gotowi do pracy i sprzątają Ziemię, jak i tych, którzy chcą ich działania wspierać.

- Naszą misją jest tworzenie globalnej społeczności - bo wiemy, że ludzie są w stanie dokonać rzeczy wielkich, ale muszą działać razem - przekonuje Planet Hero, które jest również Partnerem akcji #PLoggingTeam. A czym jest plogging? Coraz popularniejszym - również w Polsce, na co mamy już mnóstwo dowodów - pomysłem na aktywnośc fizyczną. To bieganie i jogging, połączone ze zbieraniem śmieci. Trudne? Nieee, nie bardzo. Chcesz siSpróbuj!

Na platformie Planet Heroes możecie więc zgłaszać również swoje akcje PLoggingowe. Jak? W kilku prostych krokach. Po pierwsze trzeba się zarejestrować, znaleźć zaśmiecone miejsce, które koniecznie należy sfotografować, a potem posprzątać. Po pracy zrób zdjęcie tam, gdzie posprzątałeś lub posprzątaliście.

Planet Heroes poprosi cię też o udokumentowanie zdjęciem, że zebrane śmieci zostały pozostawione we właściwym miejscu, czyli odpowiednich pojemnikach. Potem zostaje juz tylko opublikować projekt tutaj i zbierać dotacje.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce