ProTouch Cracovia INTERRUN: Kraków znów rusza do biegu

 

ProTouch Cracovia INTERRUN: Kraków znów rusza do biegu


Opublikowane w czw., 05/06/2014 - 12:43

Nie ucichły jeszcze echa po bardzo udanym 13. Cracovia Maratonie, a już 22 czerwca stolica Małopolski znów podejmie tysiące biegaczy.

ProTouch Cracovia INTERRUN to impreza, która już na stałe wpisała się w krakowski kalendarz imprez biegowych. W siódmej edycji organizatorzy firma Intersport i UM Krakowa, spodziewają się kolejnego frekwencyjnego sukcesu. – Przed rokiem uczestników było blisko 4500, tym razem mierzymy w imponującą liczbę 5000 – oznajmiła podczas konferencji prasowej zapowiadającej wydarzenie Agnieszka Wąsik z Intersport Polska S.A.

W programie tegorocznej imprezy znalazły 4 dystanse – 100m, 1,1km, 5km oraz 10km (atest PZLA, trasa jak w latach ubiegłych). Start i meta każdego biegu umiejscowiony będzie, już tradycyjnie, na Rynku Głównym. Czekają atrakcyjne nagrody, w tym także dla szkół, które zgłoszą największą liczbę zawodników.

Jak poinformowano na konferencji, do imprezy zgłosiło się już ponad 1500 dorosłych zawodników, a także ok. 1000 przedszkolaków oraz dzieci i młodzieży szkolnej. Udział w imprezie zadeklarowało także sporo znanych osobistości ze świata sportu, kultury i polityki.

Zapisy elektroniczne potrwają do piątku 20 czerwca. W sobotę 21 czerwca spóźnialscy będą mogli jeszcze zapisać się w sklepie Intersport w Galerii Krakowskiej – wpisowe to 49 zł (przy płatności w biurze zawodów – 60 zł). Dla uczestników Biegu Rodzinnego przygotowano dedykowane pakiety startowe w promocyjnych cenach

Organizator

mat. pras. / red.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce