Przed nami 2. edycja MORORUN „Pandemiczna Dycha”

 

Przed nami 2. edycja MORORUN „Pandemiczna Dycha”


Opublikowane w śr., 04/08/2021 - 17:14

Już 15. sierpnia w Aleksandrowie Łódzkim wystartować można w biegu MORORUN „Pandemiczna Dycha”. Kto jeszcze nie zdążył się zapisać, niech dłużej nie zwleka. Elektroniczne zapisy przyjmowane są do 9. sierpnia poprzez stronę: https://www.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6230. Rejestracja online wiąże się także z niższą opłatą, która wynosi 50 zł. Po tym terminie, jeśli zostaną wolne miejsca, zapisów dokonywać będziemy w Biurze Zawodów. Zapłacimy wtedy 80 zł.

A tak prezentuje się trasa biegu:

Oprócz przyjemnej do pokonania trasy, na zawodników czekać będą pakiety startowe oraz pamiątkowe medale. A w swoim pakiecie znajdziecie m.in. koszulkę widoczną na zdjęciu.

Autor zdjęcia: Anna Zalewska

W tym roku mamy również dwie nowe kategorie. Są to Służby Mundurowe oraz Samorządowiec. Ale oczywiście wystartować mogą wszyscy. Oprócz kategorii generalnej kobiet i mężczyzn, jak co roku zmierzyć się można także w kategoriach wiekowych oraz Mistrza i Mistrzyni Aleksandrowa Łódzkiego.

Do biegania próbujemy zachęcić także najmłodszych. Specjalne dla nich przygotowany został bieg dla dzieci. Jeśli Wasze pociechy lubią biegać, warto umożliwić im start w zawodach. Wszystkim dzieciom gwarantujemy dobrą zabawę w pięknej scenerii aleksandrowskiego MOSiR-u. Każde uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, a na zwycięzców czekać będą nagrody. Zapisać dziecko na bieg może rodzic lub opiekun prawny, wysyłając mail pod adres: bieg@aleksandrow-lodzki.pl (do 11. sierpnia) albo w Biurze Zawodów w dniu 13 sierpnia 2021 r. (piątek) w godzinach 10:00-20:00 oraz w dniu 15 sierpnia 2021 r. w godz. 7:00-10:30 (MOSiR, ul. 11 listopada 98, 95-070 Aleksandrów Łódzki). Udział dzieci w zawodach jest bezpłatny. Więcej informacji oraz regulamin dostępne są pod adresem: https://aleksandrow-lodzki.pl/aleksandrowski-bieg-dla-dzieci/

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce