Przemyśl: Integracyjne ściganie z Rafałem Wilkiem. A w wakacje bieg

 

Przemyśl: Integracyjne ściganie z Rafałem Wilkiem. A w wakacje bieg


Opublikowane w pon., 09/06/2014 - 11:01

Wyścigiem integracyjnym kolarzy rozpocznie się w okolicach Przemyśla nowy cykl imprez. Organizatorzy planują przeprowadzić turniej piłki plażowej, a w kolejnej odsłonie bieg, ale rozpoczynają od 12-kilometrowej indywidualnej jazdy rowerowej na czas na trasie z Trójcy do Armałowa. Zawody są otwarte dla każdego, kto ma rower i kask.

Wyścig odbędzie się na szosie, ale do rywalizacji zostaną też dopuszczone rowery terenowe i górskie, a także rowery ręczne, bo to wyścig integracyjny i handbikerzy są tutaj mile widziani.

– Na Podkarpaciu nie ma wielu imprez integracyjnych, dlatego zależało mi właśnie na takiej imprezie.Dopiero zaczynamy, ale mamy wiele planów. Chcielibyśmy pomagać utalentowanym sportowo dzieciom w zakupie rowerów szosowych. Na razie jednak skupiamy się na organizacji imprezy i staramy się pozyskać sponsorów. Pierwsza odsłona naszego wyścigu prawdopodobnie nie przyniesie jeszcze zysku. Jeszcze zbyt mało osób wie o naszych planach – mówi Wiktor Pisowicz, pomysłodawca imprezy i prezes Stowarzyszenia Sportowego „Twoja Szansa”.

Gośćmi specjalnymi pierwszej odsłony będą: Robert Korzeniowski, Katarzyna Bachleda Curuś i Rafał Wilk, który weźmie czynny udział w wyścigu, oczywiście w kategorii rowerów ręcznych.

Impreza odbędzie się 19 czerwca. Zapisy elektroniczne będą przyjmowane do 17 czerwca. Wpisowe wynosi 60zł. W dniu wyścigu będzie ono o 20 zł wyższe.

Rozmowy o biegu jeszcze trwają. Wiadomo jednak, że odbędzie się w czasie wakacji i prawdopodobnie będzie miał charakter terenowy. Dystans nie jest jeszcze znany.

Organizator

Regulamin i zapisy

Trasa:

IB

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce