PUT- Pogórze Ultra Trail

 

PUT- Pogórze Ultra Trail


Opublikowane w wt., 13/02/2024 - 17:12

W minioną sobotę byliśmy w miejscowości Wiśniowa położonej  na pięknych terenach Prowincji Karpat i Podkarpacia, Makroregionie Pogórzy Środkowo-Beskidzkich gdzie biegaliśmy w celach charytatywnych wspierając zbiórkę środków pieniężnych oraz licytacje dla dzieci z Hospicjum w Rzeszowie. Organizatorzy wycieczki biegowej przygotowali dla ponad 200 uczestników  3 trasy, dwie biegowe na dystansie  27 km i 17 km oraz dla amatorów Nordic Walking trasę 10 km.

 

Dzięki organizatorom ekipie PUT, ekipie Lovelas  i Powiatowemu Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej Udało się zgromadzić ponad 16 tys.zł. Cała impreza zorganizowana była w zespole pałacowo – parkowy Wiśniowa gdzie można było podziwiać nie tylko architekturę ale również urządzenia z XVII i XVIII wieku.

 

 Atrakcji nie brakowało gdyż organizatorzy przygotowali się do imprezy na wysokim poziomie. Komentator imprezy Ryszard Kętrzyński (organizator Lowelas) dodawał nam otuchy i uśmiechu na starcie i na mecie, fotograf (Kacper Porada) robił niezapomniane zdjęcia. Byli jak zawsze perfekcyjni.

 

Organizacje miejscowe przygotowały pyszne posiłki które smakowały chyba każdemu, brawo tutaj dla KGW Jazowa, a nad bezpieczeństwem czuwali strażacy ,ratownicy medyczni oraz wolontariusze. Natomiast sam bieg potrafił Nas niejednego zmęczyć różnymi atrakcjami na trasie, śnieg, błoto, woda i chyba najbardziej co dało nam odczuć to podłoże asfaltowe w butach terenowych w takich typu biegach górskich, było tam wszystko co dodaje nam tych pozytywnych uśmiechów i łez.

 

Dziękujemy i przy okazji zapraszamy na III Zimowy Bieg Beskidnika w Foluszu 10.03.2024r

Zdjęcia udostępniono dzięki Kacper Porada-Zobacz Emocje

oraz Ryszard Kętrzyński organizator LoveLas

Pozdrawiam Ambasador Biegów Darek Szuba

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce