Rajd Krutyni: Przygodowo na Mazurach już w ten weekend

 

Rajd Krutyni: Przygodowo na Mazurach już w ten weekend


Opublikowane w pt., 13/06/2014 - 09:22

Mazurskie Ekstremalne Zawody na Orientację „Rajd Krutyni”, które zaplanowano na ten weekend, to dwuetapowy, dwudniowy rajd przygodowy w trzech różnych dyscyplinach: kajakiem, rowerem i pieszo. Dwa etapy i dwa dni intensywnych zmagań sportowych – reklamują organizatorzy.

Zawody w tym charakterze odbędą się po raz pierwszy na Mazurach. Doświadczenie organizatorów oraz wsparcie Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pana Jacka Protasa, gwarantuje jednak odpowiedni poziom imprezy.

Oddział Warmińsko-Mazurski PTTK w Olsztynie, wraz z doświadczonym organizatorem tego typu przedsięwzięć „Compass team” z Krakowa mają też stworzyć „niepowtarzalny klimat zawodów”. A rywalizacja, mobilizujący wysiłek, a co najważniejsze wspaniała przygoda to niewątpliwie atuty zawodów na orientację – wyjaśniają..

Bazą imprezy jest Stanica Wodna PTTK w Sorkwitach nad malowniczym Jeziorem Lampackim na szlaku rzeki Krutyni. Do rywalizacji zgłosiło się 33 dwuosobowe zespoły z całego kraju – od Lublina, Rzeszowa i Krakowa, po Gdańsk. Wciąż można się zapisywać.

Organizator

Rejestracja

red.

fot. Wikimedia Commons

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce