Roztoczański Festiwal Biegowy już od 30 czerwca. Masz go w swoim terminarzu?

 

Roztoczański Festiwal Biegowy już od 30 czerwca. Masz go w swoim terminarzu?


Opublikowane w pon., 19/06/2023 - 14:37

Roztoczański Festiwal Biegowy na start! Od 30 czerwca do 2 lipca w gminach Lubaczów i Horyniec-Zdrój czekają nas ogromne emocje. W biegowej rywalizacji weźmie udział wielu sportowców. Zarejestruj się już dziś i również zostań częścią historii! 

Przełom czerwca i lipca będzie gratką dla każdego miłośnika sportu. To właśnie wtedy odbędzie się Roztoczański Festiwal Biegowy, a więc impreza dedykowana każdemu poszukiwaczowi pozytywnych emocji!

Wydarzenie odbędzie się po raz pierwszy, co tylko dodaje mu dodatkowego smaczku. To właśnie Wy możecie zacząć tworzyć jego historię! Organizatorem jest gmina Lubaczów przy współudziale gminy Horyniec-Zdrój, a trasy zostały wyznaczone w kilku okolicznych miejscowościach. Zaczynać się będą w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej oraz Horyńcu-Zdroju. 

30 czerwca (w piątek) w nocy czeka nas marsz Nordic Walking oraz bieg. Oba odbędą się na dystansie 5 km. W sobotę zawodnicy wezmą udział w biegu na 51 i 35 km oraz rajdzie rowerowym w Horyńcu. Dodatkowo w Cieszanowie odbędzie się wówczas bieg na 10 km i Nordic Walking na 5,4 km (ODRĘBNE ZAPISY, REGULAMIN I OPŁATY). W niedzielę z kolei wszystko wróci do Kresowej Osady na Nordic Walking 10 km i półmaraton uliczny liczący 21,0975 km. Pełny program możecie zobaczyć TUTAJ.

Niezapomnianych atrakcji przygotowywanych jest jednak znacznie więcej. Na zakończenie każdego dnia rywalizacji czekają nas dekoracje. Nie zabraknie również ogniska, występów zespołów ludowych i wspólnej biesiady. Atmosfera będzie na pewno znakomita, co tylko doda całemu wydarzeniu kolorytu. A to nie wszystko… Niespodzianek nie zabraknie.

Do rozpoczęcia Roztoczańskiego Festiwalu Biegowego pozostało coraz mniej czasu. Nie ma się zatem co zastanawiać. Zarejestruj się już dziś. Możesz to zrobić TUTAJ. Ceny są bardzo atrakcyjne. Za bieg nocny oraz Nordic Walking na 5 km zapłacimy 30 zł. Nordic Walking na 10 km kosztuje 50 zł, półmaraton – 80 zł, biegi trailowe na 51 km i 35 km – po 120 zł, a 3-dniowy pakiet startowy tylko 180 zł. Po prostu musicie skorzystać z takiej okazji.

Przypomnijmy, że bardzo bogata jest oferta noclegowa. Nie brakuje także miejsc, gdzie możemy coś przekąsić. Znajdzie się tutaj coś na każdą kieszeń. (m.pogwizd@sadeczanin.infofot.: Roztoczański Festiwal Biegowy)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce