Run Malutkie wkracza w drugą część sezonu

 

Run Malutkie wkracza w drugą część sezonu


Opublikowane w pt., 08/08/2014 - 13:31

Po raz kolejny Malutkie Resort zaprasza wszystkich amatorów biegów i nordic walking, kibiców, a także wszystkich tych, którzy po prostu chcą wypocząć. Ponownie stawiamy nie tylko na sportowe emocje, ale przede wszystkim na rodzinną, sprzyjającą relaksowi, atmosferę. Startujemy 10 sierpnia.

Malutkie RUN to cykl biegów (5 i 10 km) i zawodów nordic walking (5 km), które zapisały się już (mamy nadzieję, że na stałe) na sportowej mapie Polski. Atrakcją biegów są z pewnością piękne, zielone trasy oraz podsycające emocje nagrody. Pula nagród w każdym biegu to ponad 3000 zł, a w klasyfikacji generalnej po wszystkich biegach to ponad 10000 zł.

Organizacja poprzednich zawodów pozwoliła zebrać nam cenne doświadczenie. W szczególności zadbaliśmy o oznaczenie tras, a menu pod altaną wzbogaciło się o sałatki i makarony. Fachową i bezpłatną poradą dla początkujących i zaawansowanych biegaczy będzie służył fizjoterapeuta mgr Przemysław Jureczko z Gabinetu Rehabilitacji „Forma”.

Dodatkowo z myślą o najmłodszych gościach i ich rodzicach organizujemy zawody dla dzieci (dystans: 300 m) – oczywiście bezpłatne. Każdy młody uczestnik może liczyć na dyplom i medal oraz upominki. Co więcej, wszystkie nasze atrakcje (m.in. stadnina, mini zoo, gokarty, park linowy) oraz punkty gastronomiczne dostępne będą w atrakcyjnych, obniżonych cenach.

Zapraszamy wszystkich – emocji i okazji do wypoczynku z pewnością nie zabraknie, o dobrej zabawie nawet nie wspominając.

Program biegów:

08:00 - 09:30 -  Zapisy
09:45 | Otwarcie zawodów
10:00 | Start biegu 5km, Start biegu 10km
10:05 | Start Nordic Walking
11:30 | Start biegu dla dzieci
12:00 | Koniec limitu czasu biegu
12:30 | Dekoracja i losowanie nagród

Do zobaczenia w Malutkie Resort!

Organizatorzy

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce