Ruszają zapisy do Chicago Marathon 2020


Opublikowane w śr., 09/10/2019 - 11:17

W poniedziałek 21 października ruszą zapisy do przyszłorocznej edycji w Wietrznym Mieście. Gwarantowane miejsce zapewni m.in. odpowiedni poziom sportowy.

Minima kwalifikacyjne w Chicago nie są może tak wyśrubowane jak w Bostonie, ale i tak trzeba się wykazać odpowiednią formą. Wyniki, które wskażecie w formularzu rejestracyjnym muszą pochodzić z imprez posiadających atestowane trasy (USATF, IAAF, AIMS i pokrewne).

Ci, którzy biegają wolniej powinni mogą skorzystać z oferty touroperatorów lub poszukać szczęścia w losowaniu, które odbędzie się 12 grudnia.

Gwarantowane numery startowe otrzymają także biegacze, którzy odwołali swój start w imprezie w tegorocznej edycji (niedziela 13 października), w ostatniej dekadzie ukończyli co najmniej pięć maratonów w Chicago, od 2000 roku ukończyli co najmniej cztery edycje imprezy America Shamrock Shuffle i zapisali się na start nadchodzącej edycji (22 marca), a także biegacze, którzy włączyli się w akcję charytatywną maratonu.

Wpisowe dla biegaczy spoza USA to 230 dolarów (płatne kartą kredytową), bez względu na wybraną ścieżkę.

Zapisy do Bank of America Chicago Marathon 2020 potrwają do 3 grudnia. Impreza odbędzie się 11 października 2020 r. Pobiegnie ok. 40 000 osób z ok. 100 krajów świata.

Tegoroczny Chicago Marathon wystartuje w niedzielę 13 października. W imprezie weźmie udział ponad dwustu Polaków.

204 Polaków, 2651 Meksykanów, 4 zwycięzców. Liczby Chicago Marathon

Strona imprezy: www.ChicagoMarathon.com

źródło: Chicago Marathon


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce