Ruszyły zapisy do 4. ORLEN Warsaw Marathon. Można wybierać i... dobierać!

 

Ruszyły zapisy do 4. ORLEN Warsaw Marathon. Można wybierać i... dobierać!


Opublikowane w wt., 21/07/2015 - 11:02

Na chętnych tańsze i droższą wersje pakietów startowych. Na uczestników wcześniejszych edycji imprezy – rabaty. Start 24 kwietnia 2016 roku.

Maratończycy mogą wybierać spośród trzech rodzajów pakietów. W opcji „Basic”, czyli podstawowej zapłacimy tylko za numer startowy (59 zł). Wybierając wersję „Standard” otrzymamy koszulkę techniczną (89 zł, czas na decyzję tylko do końca roku). Wariant „Premium” to pełen pakiet startowy (99 zł do 17 kwietnia 2016).

Regulamin płatności Maraton

Na uczestników biegu na 10 km czekają dwa rodzaje pakietów: „Basic”, w którym płaci się tylko za numer startowy (49 zł) oraz „Premium” z pełnym pakietem startowym (69 zł do 17 kwietnia 2016).

Regulamin płatności: 10 km

Organizatorzy przygotowali też atrakcyjne zniżki na opłaty startowe, które mają zachęcić do udziału w imprezie. Jedną z nich jest 15-procentowy rabat zniżki dla osób, które rok temu biegły na 10 km i chcą po raz pierwszy wystartować na królewskim dystansie Orlen Warsaw Marathonu. Inny z rabatów to zniżki dla osób, które pobiegną w Warszawie po raz trzeci w wiosennym warszawskim maratonie. Za uczestnictwo we wszystkich edycjach nasza opłata startowa maleje o 40 procent.

Zawartość pakietów startowych organizatorzy ogłoszą w późniejszym czasie, ale jak zapewniają, ich „poziom nie będzie odbiegał od ubiegłorocznego”.

Podobnie jak w ubiegłych latach, dzień przed startem, biegacze wezmą udział w makaronowej uczcie, czyli Pasta Party. Po raz pierwszy będą mogli w niej uczestniczyć także zawodnicy, którzy wybrali udział w Biegu na 10 km. To nie wszystko - każdy uczestnik będzie mógł zabrać ze sobą osobę towarzyszącą!

Tradycyjnie weekend z maratonem w stolicy rozpocznie się od Charytatywnego Marszobiegu na dystansie 4,6 km. Tak jak do tej pory ta część imprezy pozostaje bezpłatna, ale będzie też możliwość dokonania dobrowolnej opłaty startowej, która w 100% zostanie przeznaczona na cele charytatywne. Patronem Marszobiegu jest Fundacja ORLEN – Dar Serca.

Przypomnijmy, że rok temu Orlen Warsaw Maraton ukończyło 7 361 uczestników. W biegu na 10 km finiszowało ponad 12 000 biegaczy. Do charytatywnego marszobiegu wydano 10 000 koszulek startowych.

4. Orlen Warsaw Marathon w naszym KALENDARZU IMPREZ.

Bieg na 10 km OWM w naszym KALENDARZU IMPREZ.

Charytatywny Marszobieg w naszym KALENDARZU IMPREZ

RZ

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce