Sebastian Chmara panelistą Forum Ekonomicznego i naszym rozmówcą. „Biegowe Grand Prix Polski? Ciekawy pomysł” [WIDEO]

 

Sebastian Chmara panelistą Forum Ekonomicznego i naszym rozmówcą. „Biegowe Grand Prix Polski? Ciekawy pomysł” [WIDEO]


Opublikowane w śr., 03/09/2014 - 17:16

Wiceprezes Polskiego Związku lekkiej Atletyki jesto gościem Forum Ekonomicznego w Krynicy. Dziś był jednym panelistów spotkania dotyczacego marketingu sportowego i budowania wizerunku firmy w oparciu o wzorce i bohaterów sportu.

W panelu, który poprowadził redaktor ds. nowych mediów dzienika „Rzeczpospolita” Michał Kołodziejczyk wzięli udział także m.in. rajdowiec i skoczek narciarski Adam Małysz, były piłkarz i menedżer piłkarski Cezary Kucharski, Leszek Kurnicki – dyrektor wykonawczy ds. marketingu PKN Orlen i Damian Raciniewski z Business Sport Solutions. Rozmawiano o relacjach marka - sportowiec i sportowiec - marka, nawiązywaniu kontaktów partnerskich, budowaniu przekazu i korzyściach płynących ze wzajemnej współpracy.

Sebastian Chmara mówił szeroko o sponsoringu w lekkiej atletyce, o historii kontaktów PZLA i samych sportowców z mecenasami sportu, efektach i problemach nawiązanej współpracy. Pełny zapis dyskusji znajdziecie wkrótce na stronie Forum Ekonomicznego (TUTAJ). Polecamy!

Już teraz za to mamy dla Was rozmowę, jaką z wiceprezesem PZLA przeprowadziliśmy po zakończeniu forumowego panelu. Rozmawialiśmy o rosnącej popularności biegów w Polsce, amatorstwie i zawodostwie w biegach, działaniach PZLA w obszarze biegów ulicznych. Już wkrótce mogą one przybrać niespotykaną jak dotąd formę. Zobaczcie i posłuchajcie.

Rozmawiał Grzegorz Rogowski

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce