Siemianowice przywitają lato na biegowo. Aktywna sobota na stadionie miejskim

 

Siemianowice przywitają lato na biegowo. Aktywna sobota na stadionie miejskim


Opublikowane w śr., 25/06/2014 - 08:41

Siemianowice Śląskie niedawno biegowo witały wiosnę, w najbliższą sobotę, 28 czerwca, będą witać lato.

Jak co roku to coraz bardziej rozbiegane miasto spotka się na stadionie miejskim podczas Biegu Lata. Start nastąpi w okolicach MOSiRu na Pszczelniku. Trasa, podobnie jak w przypadku Biegu Wiosny, przebiegać będzie malowniczymi alejkami przez Bażantarnię, obok pola golfowego i stawu Rzęsa. Każdy, bez względu na kondycję i formę poradzi sobie z dystansem 5 km.

Organizatorzy zapraszają zarówno biegaczy jak i amatorów Nordic Walking. - W naszym biegu może wziąć udział każdy, bez względu na wiek - zapewnia nas Jan Komander, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu. Przypomina, że dzieci i młodzież niepełnoletnia musi na starcie biegu przedstawić pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego do udziału w biegu.

Na pierwsze 100 osób czeka pamiątką z biegu, którą otrzyma przed startem. Na mecie każdy uczestnik otrzyma słodkości oraz napój.

Internetowo zapisywać się można do 27 czerwca. Wszystkie chętne osoby powinny zapisać się za pomocą formularza - TUTAJ.

Kto jednak zdecyduje się na sobotnie bieganie dopiero w dniu startu, będzie mógł to zrobić w Biurze Zawodów od godziny 10:15 do 10:50. - Mamy nadzieję, że zarówno mieszkańcy jak i nasi sąsiedzi, zdecydują się witać lato razem z Siemianowicami - podsumowuje Jan Komander.

My również mamy nadzieje, że frekwencja z Biegu Lata będzie jeszcze lepsza niż ta podczas wiosennej edycji, kiedy biegało ponad 300 osób.

KK

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce