Spełnione Marzenia

 

Spełnione Marzenia


Opublikowane w pon., 21/01/2013 - 16:43

12 stycznia 2013r. wybierałem się na bieg Festiwal Spełnionych Marzeń. Jak co roku tym biegiem rozpoczynam swój sezon biegowy. Jest to już szósty wyjazd. Pamiętam jak rodził się ten bieg, na pierwszym biegu było nas 32 biegaczy i miła rodzinna atmosfera - były to zarazem 30 urodziny Dyrektora biegu. Patrząc na zaangażowanie całej rodziny, ten bieg urósł do takiej rangi, że dziś już przyjeżdża pół tysiąca biegaczy. Organizatorzy dbają o to, by każdy biegacz, który przyjeżdża był zadowolony. Prawie za każdym razem jest inny dystans i trasa do pokonania, która prowadzi po krętych leśnych ścieżkach, gdzie jest mnóstwo podbiegów i zbiegów. Na dzisiejszy bieg przyjechało 319  biegaczy i nordic walkerów. Równocześnie podczas tego festiwalu odbywają się biegi dla dzieci, które również cieszą się dużym zainteresowaniem. Widać było, że festiwal ściągnął całe rodziny.  


Widocznych było także sporo Ambasadorów Festiwalu Biegowego, którzy nagradzani byli w kategoriach wiekowych. Organizatorzy wyróżnili również wiernych biegaczy, którzy biegali we wszystkich edycjach tegoż Festiwalu.

W kategorii kobiet  zwyciężyła Dominika Wiśniewska Ulfik

z wynikiem 01:02:34, druga  była Ewa Brych Pająk z czasem 01:02:46, a trzecia Natalia Jarawka z 01:08:27. Wśród mężczyzn wygrał Danie Wosik z czasem 00:56:02, zaraz za nim był Grzegorz Czyż z czasem 00:56:31, a trzeci na metę przybiegł Andrzej Nowak z wynikiem 00:57:55.

pozostałe wyniki pod linkiem : http://ultimasport.pl/index.php?option=com_content

Ambasador

Ryszard Machlowski

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce