Targówek: 11 listopada pobiegnij na przełaj po Lesie Bródnowskim

 

Targówek: 11 listopada pobiegnij na przełaj po Lesie Bródnowskim


Opublikowane w pon., 30/10/2023 - 10:26

Burmistrz Dzielnicy Targówek zaprasza do udziału w "Biegach i Marszach Przełajowych z okazji Święta Niepodległości”, które odbędą się 11 listopada 2023 roku w Lesie Bródnowskim (start na polanie przy Grodzisku). Odbędzie się 13 biegów w różnych kategoriach wiekowych.

Limit na przebiegnięcie trasy głównego biegu 5000 metrów to 40 min. Każdy z uczestników może biec tylko w jednej z kategorii, do której został zapisany i w której będzie klasyfikowany.  Czas każdego z uczestników w biegu głównym 5000 metrów zostanie zmierzony za pomocą elektronicznego systemu pomiaru czasu oraz chipa w numerze startowym. 

Zgłoszenia online przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej.

Marsz przedszkolaka oraz marsz NW odbędzie się bez klasyfikacji. Dla seniorów przygotowany zostanie Nordic Walking w wersji rekreacyjnej - "Maszeruję Kibicuję", a dla Przedszkolaków przemarsz z chorągiewkami. Dla uczestników dostępna będzie ciepła herbata, która rozgrzeje zmarznięte dłonie i gorąca zupa, która wzmocni każdego biegacza.

Wydarzeniu będą towarzyszyły przygotowane przez Bibliotekę Publiczną na Targówku warsztaty rękodzieła dla dzieci oraz stoisko „Książka za Grosik”. (opr. red.)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce