Trwają zapisy. IX Bieg Niepodległości w Rytrze już 11 listopada

 

Trwają zapisy. IX Bieg Niepodległości w Rytrze już 11 listopada


Opublikowane w pon., 25/10/2021 - 11:17

Trwają zapisy. IX Bieg Niepodległości w Rytrze już 11 listopada

To już już IX edycja ryterskiego Biegu Niepodległości, który co roku gromadzi na starcie kilkuset biegaczy. W tym roku Bieg Niepodległości, organizowany przez Stowarzyszenie Visegrad Maraton Rytro, startuje w Rytrze tradycyjnie 11 listopada, dokładnie o godzinie 11.11.

W tym roku biegacze będą mieli do wyboru dwa dystanse: 5 i 10 km (zapisy). Start biegu jak i biuro zawodów będą zlokalizowane w Ośrodku Ryterski: Rytro 302, 33-343 Rytro. Trasa biegu wiedzie w górę doliny Wielkiej Roztoki gdzie odpowiednio po 2,5 km dla dystansu 5 km  i po 5 km dla dystansu 10 km następuje nawrót i przyjemny zbieg do mety, zlokalizowanej w tym samym miejscu co start.
Tradycyjnie przed biegiem odbędzie wspólne odśpiewanie hymnu państwowego a po biegu organizatorzy zapraszają na posiłek regeneracyjny, losowanie nagród i wspólne rozpoczęcie sezonu morsowania w potoku Wielka Roztoka.
 
Wszystkie szczegółowe informacje  są dostępne na stronie biegu. Organizatorzy proszą o ubranie się w barwy narodowe i zabranie ze sobą flag, aby ten dzień można było świętować w radosnej atmosferze. (SMR) Fot: Stowarzyszenie Viegrad Maraton Rytro

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce