„Vivat Konstytucja” na biegowo w Piasecznie

 

„Vivat Konstytucja” na biegowo w Piasecznie


Opublikowane w czw., 03/04/2014 - 12:29

Piaseczyńska Mila Konstytucyjna już od 13 lat cieszy się wielkim uznaniem wśród mieszkańców miasta, jak i biegaczy z całej Polski. Bieg od lat przyciąga gwiazdy polskiej lekkoatletyki – m.in. Annę Jakubczak i Pawła Czapiewskiego, ale i zupełnych amatorów, często biegowych nowicjuszy, w tym dzieci i młodzież.

Zobaczcie dlaczego:

W tym roku pobiegniemy w Piasecznie w niedzielę 4 maja, ponownie atestowaną trasą, poprowadzoną ulicami: Kościuszki (start), Rynek, Kościuszki, Nadarzyńska, Sierakowskiego, Rynek (meta):

Bieg open tradycyjnie będzie liczył sobie u nas dwie pętle. Na dystansach od 100 do 800 m biegać będą przedszkolaki i młodzież szkolna. W obu grupach organizatorzy wyznaczyliśmy limit po 200 uczestników. 

Zapisy do wszystkich biegów prowadzimy w Internecie. Na zgłoszenia czekamy do 21 kwietnia. Będzie się można zapisać także w dniu imprezy, ale tylko w przypadku dostępności wolnych miejsc - biuro zawodów będzie mieściło się na terenie Centrum Kultury (sala na I piętrze).

Wpisowe do biegu głównego to 20 zł (przy płatności po 21 kwietnia i w biurze zawodów - 30 zł), a w biegach dzieci 10 zł (20 zł). Dla wszystkich biegaczy mamy medale i poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Stowarzyszenia Kondycja

Regulamin:

http://www.kondycja.com.pl/aktywnosci/piaseczynska-mila/

Zapisy:

https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1151

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce