W Niebylcu charytatywnie pobiegną dla Bernadki


Opublikowane w pon., 24/02/2020 - 09:15

Podkarpacie polubiło organizację biegów charytatywnych. Osoby i stowarzyszenia włączają się w pomoc osobom chorym i potrzebującym. W niedzielę 22 marca w Niebylcu odbędzie się Bieg Charytatywny dla Bernadki.

Start biegu o godz. 13.30 z parkingu przy kościele w Niebylcu, a meta będzie zlokalizowana na placu przy OSP Konieczkowa.

- Bieg Dla Bernadki będzie imprezą w formie zabawy. Nie będzie pomiaru czasu. Każdy, kto tylko czuje się na siłach, może tę trasę pokonać biegiem, truchtem, spacerkiem i o kijkach, jak kto woli. Dla nas najważniejsze jest, żeby było jak najwięcej uczestników, bo liczy się cel, dla którego organizujemy bieg – podkreśla Rafał Płonka, organizator imprezy.

– Wszyscy będą mieli do pokonania dystans 4500 metrów. Można również wykupić pakiet, biec wirtualnie w dzień i godzinę biegu rzeczywistego. Cena pakietu to minimum 30 zł. W cenie pakietu jest pamiątkowa koszulka. Uczestników biegu rzeczywistego czeka na mecie pyszny poczęstunek. Każdy otrzyma też pamiątkowy medal –.zapewnia.

Organizatorom już w tej chwili udało się na bieg pozyskać wielu sponsorów, a patronat medialny nad biegiem objęła TVP 3 Rzeszów. Zainteresowani wirtualną obecnością przelewają pieniądze bezpośrednio na konto Bernadki: 64 10 20 4405 0000 2502 0572 4200 w tytule podajemy swoje imię i nazwisko, rozmiar koszulki i dane do wysyłki.

Więcej informacji pod numerem 697 46 80 96.

Wydarzenie na facebooku

Marek Podraza, Ambasador Festiwalu Biegowego


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce