Warszawa ma już Bieg Noworoczny. "Zapraszamy do Skaryszaka"

 

Warszawa ma już Bieg Noworoczny. "Zapraszamy do Skaryszaka"


Opublikowane w śr., 05/11/2014 - 10:09

A wszystko dzięki organizatorom Skaryszewskiej 9, z Danielem Nowakiem na czele. 

– Nasza impreza narodziła się podczas rozmów z samymi biegaczami. Wielu z nich zostaje w Warszawie na Sylwestra i jak sami stwierdzili z przyjemnością pobiegali by pierwszego dnia w Nowym Roku. Jest kilka biegów ale dopiero w pierwszy weekend, a my uznaliśmy, że nie warto czekać tylko od razu dobrze by było zorganizować bieg 1 stycznia. Tak narodził się Bieg Noworoczny i jego hasło "Wbiegnij z nami w Nowy Rok" – wyjaśnia w rozmowie z naszym serwisem pan Daniel. 

Miejscówką biegu będzie, a jakże, Park Skaryszewski. Do pokonania będzie 5 km.  

– Dystans 5 km jest symboliczny, a Park Skaryszewski jest miejscem znanym i cenionym wśród biegaczy. Po debiucie w Skaryszewskij 9 chcemy utrzymać, a nawet podnieść sobie poziom pod względem organizacyjnym, dlatego na pewno pojawi się elektroniczny pomiar czasu, numery startowe dla zawodników, pamiątkowe medale na mecie i coś na ciepło, może na słodko. Pracujemy nad tym ostatnim elementem. Będą też smaczne upominki dla wszystkich uczestników oraz puchary i smaczne nagrody dla zwycięzców – informuje organizator. 

Szczegóły imprezy poznamy niebawem, już teraz wiadomo, że bieg wystartuje o godz. 14:00, a biuro zawodów będzie czynne nie później niż od godz. 13:00.
 
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w 2015 roku odbędą się kolejne biegi sygnowane przez tę samą grupę biegowych aktywistów. – Uruchomiliśmy już zapisy do II edycji Skaryszewskiej 9, która odbędzie się 13 września. Planujemy też imprezę na 14 lutego. Dopinamy szczegóły i za chwilę też będziemy mogli powiedzieć coś więcej – informuje Daniel Nowak.

Nasz portal objął patronat medialny nad Biegiem Noworocznym.

Szczegóły w naszym KALENDARZU IMPREZ >>>

GR

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce