Warszawa Nocą: Szczęśliwice zdobyte [ZDJĘCIA]

 

Warszawa Nocą: Szczęśliwice zdobyte [ZDJĘCIA]


Opublikowane w czw., 21/11/2013 - 12:44

Inauguracyjny bieg cyklu zgromadził blisko 200 osób. Zobaczcie, jak biegano po Parku Szczęśliwickim i przyległym do niego osiedlu, spróbujcie przeczytać mapę najtrudniejszej trasy zawodów, a potem… zgłoście się do drugiego, grudniowego etapu.  Zapisy już trwają.

Jak informuje organizator, rywalizację dzieci (dystans 3 km) trasie zdominowała Zuzanna Dolińska. Biegaczka UKS Kusy Warszawa pokonała nie tylko wszystkie swoje rywalki, ale też wszystkich chłopaków, którzy stanęli na starcie zawodów. 

Na trasie Początkujących (2 km) równych sobie nie miał Kamil Kopania, który o ponad półtorej minuty wyprzedził kolejnego rywala. W najliczniej reprezentowanej kategorii Zuchwałych (83 osoby, 5 km) wygrał Krzysztof Urbaniak z KS Spójnia Warszawa.

U Profesjonalistów (7km) najlepszy był Piotr Parfianowicz z UNTS Warszawa. Współgospodarz imprezy wyprzedził Piotra Łobodzińskiego i Krzysztofa Wołowczyka. Zobaczcie, jak wyglądała mapa w tej rywalizacji:

 

„Dziękujemy Wam za udział oraz zapraszamy już teraz na kolejny etap, który odbędzie się na terenie Parku Skaryszewskiego na Pradze dokładnie za 3 tygodnie. Trasy planujemy równie długie, więc będzie dużo zabawy” – zachęca organizator na stronie internetowej cyklu. 

Strona zawodów: http://unts.waw.pl

Regulamin:

http://unts.waw.pl/index.php?app=docs&view=file&action=get&iid=1248

Zgłoszenia online (do 8 grudnia):

http://unts.waw.pl/index.php?mnu=58

GR

Fot. Organizator

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce