Warszawa: Spartanie Dzieciom zapraszają na Bieg Serca

 

Warszawa: Spartanie Dzieciom zapraszają na Bieg Serca


Opublikowane w wt., 05/08/2014 - 11:01

Takiego biegu w Polsce jeszcze nie było! Wziąć udział może każdy! Początkujący czy zaawansowany biegacz, osoba młoda, czy starsza, zdrowa, czy niepełnosprawna. Jednoczymy wszystkich we wspólnym, charytatywnym celu.

Każdy może pokonać dowolną liczbę okrążeń. Każde przebyte przez Ciebie okrążenie to 5 zł przekazane przez naszego sponsora głównego i partnerów na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnych dzieci.
 
Nie ma jednej, konkretnej godziny startu biegu serca. Bieg trwa od 10:00 do 16:00. Nieważne, o której godzinie się pojawisz. Przychodzisz, rejestrujesz się za symboliczną złotówkę, dostajesz elektroniczny chip i do dzieła. Im więcej okrążeń pokonasz, tym bardziej pomożesz! Pamiętaj, że masz tylko jedno podejście, więc magazynuj siły na ten jeden wyjątkowy dzień!

Każde okrążenie ma znaczenie!

Bieg Serca odbędzie się 7 września w Ośrodku Sportu i Rekreacji Targówek, który jest partnerem imprezy. Zapisy do biegu startują w czwartek 7 sierpnia.

Bieg Serca ma stać się imprezą cykliczną:

– Nie poprzestaniemy na jednym Biegu Serca. Z każdym rokiem obserwujemy, że idea charytatywnego biegania rośnie w siłę. Chcemy, aby Bieg Serca, co roku przyciągał tę ogromną już rzeszę zainteresowanych bieganiem i pomaganiem. Pierwsza edycja to przedsmak tego, co Spartanie planują zorganizować w kolejnych latach. Zapraszamy wszystkich do udziału w tegorocznym biegu. Gwarantujemy, że gdy tylko pierwszy raz posmakujecie pomocy innym, zatracicie się w tym doszczętnie… jak my – mówi Michał Leśniewski, założyciel grupy biegowej „Spartanie Dzieciom”, Leonidas.

Więcej informacji

Organizatorzy

fot. GR

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce