Bezpłatne weekendowe treningi dla pań w Warszawie

 

Bezpłatne weekendowe treningi dla pań w Warszawie


Opublikowane w czw., 11/07/2013 - 12:33

Women?s Run to cykl bezpłatnych treningów dla kobiet, które chciałyby rozpocząć przygodę z bieganiem. Na weekendowe zajęcia może przyjść każda pani, bez względu na swoją obecną kondycję i możliwości  biegowe.  

Women?s Run to cykl bezpłatnych treningów dla kobietZajęcia prowadzi profesjonalny trener, który dba o potrzeby osób o różnym stopniu wytrenowania.  Wsparcie trenera pozwala uniknąć kontuzji, o które tak łatwo początkującym biegaczkom. Odpowiada też na pytania i pomaga rozwiać wątpliwości.

- Naprawdę każdy sobie poradzi. Osoby, które biegną z nami po raz pierwszy, robią to w swoim tempie. Nie biegniemy przez cały czas. Robimy przerwy na ćwiczenia. Zaczynamy rozgrzewką, kończymy ćwiczeniami rozciągającymi. Trening jest tak pomyślany, że zarówno  osoby biegające dłużej, jak i początkujące, znajdą w nim coś dla siebie - zapewnia Joanna Pałka, trenerka, która prowadzi treningi na Ursynowie.

Treningi  po raz pierwszy zorganizowano w 2010 r. na Woli. Z czasem zajęcia zyskały na popularności i w tej edycji cyklu, panie biegają w już w grupach 20-osobowych.  Niektóre uczestniczki programu biegają, by poprawić kondycję, ale są też takie, które szykują się do Biegu Women?s Run. Ta impreza odbywa się późną jesienią i kończy cały cykl treningowy. Wytrwałe uczestniczki weekendowych biegów, mogą się wtedy sprawdzić na dystansie 3 km.

Szczegóły rejestracji można znaleźć tutaj: http://womensrun.pl/treningi-02.php

Women?s Run to cykl bezpłatnych treningów dla kobiet

Spotkania odbywają się:

  • W lasku na Kole - w każdą sobotę o godzinie 10.00. Miejsce zbiórki: ul. Obozowa 60, przy wejściu do Hali Sportowej "Koło" od ul. Długomiła. W ośrodku jest możliwość skorzystania z szatni.
  • Na Ursynowie - w każdą niedzielę o godzinie 09.00. Miejsce zbiórki: Pływalnia Aqua-Relaks, ul. Wilczy Dół 4

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce