Wing for Life World Run powraca. Mamy link do wcześniejszych zapisów

 

Wing for Life World Run powraca. Mamy link do wcześniejszych zapisów


Opublikowane w pon., 29/09/2014 - 01:03

Witam wszystkich biegaczy. Wings for Life World Run powróci 3 maja 2015 roku. Rejestracja na ten bieg zostanie otwarta 1 października – informuje Grzegorz Urbańczyk, zwycięzca premierowej edycji Wings for Life World Run w Polsce. I ma dla nas niespodziankę!

Już teraz dzięki specjalnemu linkowi (KLIKNIJ), którego otrzymałem od organizatorów, możecie zapisać się na start godz. już 30 września od 11:00. Dzięki rejestracji staniecie się częścią międzynarodowej społeczności Wings for Life World Run i będziecie dostawać aktualizacje, wieści dotyczące trasy, treningów, a także informacje od ambasadorów biegu.

Zapisując się już teraz, zapewnicie sobie numer startowy ze swoim imieniem oraz otrzymacie narzędzie, dzięki któremu będziecie mogli pochwalić się swoim startem w Wings For Life World Run na Facebooku.

W poprzedniej edycji globalnego biegu wzięło udział 35 397 osób 164 narodowości, które pobiegły w tym samym momencie w jednej z 34 lokalizacji na 6 kontynentach! Byłem wśród nich. Wszyscy wspólnie moglibyśmy okrążyć Ziemię 13 razy. Zrobiliśmy 442 440 000 kroków, zjedliśmy 11 ton bananów oraz wypili 100 000 litrów wody. A ale przede wszystkim byliśmy uczestnikami, a kibice świadkami, niezwykłych chwil, gdy ludzie biegli dalej niż kiedykolwiek w życiu.

Najważniejszą ze wszystkich liczb, w kontekście tego biegu, jest suma ponad 3 milionów euro, która została zebrana z opłat wpisowych na bieg. Te wszystkie pieniądze zostały w całości przekazane na badania nad urazami rdzenia kręgowego.

Choć do 3 maja 2015 roku pozostało dużo czasu, warto już teraz zastanowić się nad startem w Wings for Life World Run. Ja osobiście bardzo polecam ten bieg. W 2014 roku udało mi się dobiec dalej niż myślałem. Wy też tak możecie. Dobra zabawa i to w szczytnym celu!

Zapraszam

Grzegorz Urbańczyk, zwycięzca Wings for Life World Run w Polsce

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce