Wings for Life: Wybierz gwiazdę, z którą pobiegniesz

 

Wings for Life: Wybierz gwiazdę, z którą pobiegniesz


Opublikowane w ndz., 16/03/2014 - 21:15

Już niewiele czasu zostało do globalnego biegu Wings for Life World Run. To nie tylko sportowa przygoda życia, ale także realna możliwość wsparcia badań nad leczeniem uszkodzonego rdzenia kręgowego i to w towarzystwie gwiazd! Rejestrując się do biegu, masz szansę pobiec w drużynie wyjątkowego kapitana, np. Adama Małysza.

W sobotę 4 maja będzie można rywalizować z zawodnikami startującymi w tym samym czasie na całym świecie: na 35 trasach, w 33 krajach, w tym także z Polsce - w Poznaniu. Będzie to także okazja do poznania swojego idola.

Rejestrując się do biegu można dołączyć do drużyny Adama Małysza, Beaty Sadowskiej, Szymona Godźka lub Jerzego Skarżyńskiego. Cel biegu jest wspólny – zebranie jak największej ilości środków, które bezpośrednio przyczynią się do wynalezienia metody leczenia przerwanego rdzenia kręgowego. Każdy z kapitanów postawił sobie także cel indywidualny, jakim jest zachęcenie jak największej liczby uczestników do startu.

Przed biegiem członkowie drużyn spotkają się ze swoimi kapitanami, by przybić piątkę, zdobyć autograf i omówić strategię na bieg. Wygrywa ta drużyna, która w sumie przebiegnie najwięcej kilometrów, zanim poszczególni jej członkowie wyprzedzeni zostaną przez goniącą ich metę.

Do wybranej drużyny można dołączyć do 20 kwietnia zapisując się do biegu poprzez formularz internetowy, wpisując nazwę drużyny w polu KLUB zgodnie ze schematem: Drużyna Adama Małysza, Drużyna Beaty Sadowskiej, Drużyna Szymona Godźka, Drużyna Jerzego Skarżyńskiego

Im liczniejszy team, tym większa szansa na zdobycie drużynowego zwycięstwa! I większa szansa na pomoc tym, którzy nie mogą biegać.

Strona imprezy

Rejestracja

mat. pras.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce