Wirtu@lna Śremska Dycha. Medale czekają


Opublikowane w pon., 10/08/2020 - 09:26

Śremski Sport serdecznie zaprasza do udziału w tych wirtualnych biegach, nie czekajcie z zapisami ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Kochani biegacze w marcu podjęliśmy trudną decyzję o przeniesieniu Śremskiej Dychy na początek września. W obecnej sytuacji epidemiologicznej w Polsce, która co prawda ustępuje musieliśmy podjąć już teraz widzimy, że nie jesteśmy przewidzieć czy we wrześniu jesteśmy wstanie zorganizować dużą imprezę biegową, która zapewniła by wam pełne bezpieczeństwo oraz żeby było to wielkie święto biegania dla wszystkich uczestników oraz dla kibicujących mieszkańców Śremu.

Dlatego już teraz podejmujemy bardzo trudną decyzję o przeniesieniu naszej pierwszej edycji „Śremskiej Dychy” na termin 11 kwietnia 2021 roku. Myślimy, że wtedy będziemy mogli zorganizować bieg z którego będzie zadowolony każdy uczestnik i kibic, a my będziemy zadowoleni z wykonania dobrej roboty…

Informujemy, że w związku z nowym terminem biegu istnieją trzy możliwości dla osób które opłaciły już pakiet startowy:

  • automatyczne przeniesienie na nowy termin i gwarancję niezmienności ceny udziału w biegu „Śremska Dycha” lub „Trójka z hakiem” w 2021 roku
  • zwrot wpłaconej kwoty (możliwy do 30 września 2020 roku) – zwrot można zrobić na stronie zapisy@plus-timing.pl
  • bezpłatnie przepisanie pakietu na inną osobę (do 30 września 2020 roku) – można to zrobić w panelu zawodnika

W dniu w którym miała się odbyć pierwsza edycja biegu na dziesięć kilometrów – 19 kwietnia 2020 roku nie można było biegać po parkach czy lasach. Jednocześnie ponieważ wydarzenie było już w fazie końcowych przygotowań, i już w marcu posiadaliśmy część medali i statuetek, dlatego postanowiliśmy zorganizować „Witru@lną Śremska Dychę” w dniach 4-6 września, czyli w terminie na który został przełożony nasz bieg.

Przy okazji postanowiliśmy przygotować dla Was coś extra – „Wirtualna Trójka z hakiem” oraz „8+ Wirtualny Śrem Półmaraton”.

Jeśli komuś brakuje w kolekcji medalu ze śremskich półmaratonów, to będzie miał wyśmienitą okazję do jej uzupełnienia ponieważ do wyboru przeznaczyliśmy medale z trzech ostatnich edycji Śrem Półmaratonu. (UWAGA – ilość miejsc ograniczona!)

Jeśli ktoś będzie chciał to może nawet wystartować we wszystkich tych biegach.

Każdemu uczestnikowi, który zarejestruje się w biegu prześlemy medal.

Dla wszystkich uczestników mamy specjalny konkurs!

Aby wziąć w nim udział musicie jedynie przesłać nam opis trasy ze zdjęciem – najciekawsze fotografie oraz opisane trasy nagrodzimy statuetkami. Trofea, które mieli otrzymać najlepsi biegacze trafią do właścicieli najciekawszych fotek i najlepszych opisów trasy przesłanych na nasz adres dycha@sremskisport.pl . Myślimy, że medale i statuetki powinny trafić do waszych kolekcji już w tym roku a nie czekać na przyszły.

Koszt uczestnictwa w „Wirtu@lnej Śremskiej Dyszce” i biegów towarzyszących to jedyne 20 zł, (kwotę przeznaczymy na pokrycie kosztów organizacyjnych i wysyłki medali wirtu@lnych biegów)

Wiemy, że jest jeszcze dużo czasu do września, możliwa jest taka sytuacja w której na końcu lata odbywać się będą już normalne biegi w normalnych warunkach ale nie jesteśmy wstanie przewidzieć czy tak będzie na pewno. Chcemy aby nasza „Wirtu@lna Śremska Dycha” była alternatywą dla normalnych ulicznych biegów, zwłaszcza dla osób które jeszcze wtedy nie będą chciały uczestniczyć w masowych imprezach.

Pamiętajcie, że nasz dowolny wirtu@lny bieg, będzie można przebiec w swoim mieście lub przebywając na wakacjach w super atrakcyjnym miejscu.

Więcej informacji o zapisach oraz regulamin wirtu@lnych biegów znajdziecie na stronie https://sremskadycha.pl/.

źródło: Organizator


 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce