Wrocław dokończył biegowy 2013 ro(c)k [ZDJĘCIA]

 

Wrocław dokończył biegowy 2013 ro(c)k [ZDJĘCIA]


Opublikowane w pon., 13/01/2014 - 09:48

Od kwietnia 2013 do stycznia 2014 roku we Wrocławiu odbyły się cztery biegi z cyklu „Żebyś Biegał na Cały Rock”. Mieszkańcy miasta i regionu dzielnie radzili sobie na czterech różnych ścieżkach Radia Wrocław, które wraz ze Stowarzyszeniem Pro-Run jest inicjatorem cyklu. W sobotę 11 stycznia cykl dobiegł końca, ale jak doskonale pokazali jego uczestnicy,  można biegać cały rok.

Trasę „Między Mostami”, nieco zmodyfikowaną przez remont, najszybciej pokonał Tomasz Regimowicz i to on również zwyciężył w całym cyklu GP. Kolejne pozycje zajęli Marcin Sakowski i Beniamin Buszewski.

Rywalizację pań wygrała Magdalena Jonko, tuż za nią przybiegła Gerdien van Holst, a na trzecim miejscu pojawiła się nasza Magdalena Łowicka. Trasa nie była ciężka, niemniej biegowe roztrenowanie było widoczne u wielu zawodników.

Wraz z niedzielną imprezą można było również zakończyć zmagania w całym Grand Prix. Zmagania odbywały się w kategorii Open oraz zawodników naszego klubu. Faworyci nie zawiedli potwierdzając swoją dominację we wszystkich biegach.

Na uznanie zasługuje fakt zdobycia drugiego miejsca w kategorii Pro-Run przez Agatę Tekieli, która aktualnie ma nogę w gipsie (życzymy szybkiego powrotu do zdrowia). Niemniej dwa zwycięstwa we wcześniejszych biegach pozwoliły zdobyć drugie miejsce.

Oto klasyfikacja pierwszych trójek cyklu:

Open

Kobiety
1. Anna Ksok
2. Aleksandra Boron
3. Magdalena Łowicka

Mężczyźni
1. Tomasz Regimowicz
2. Benjamin Buszewski
3. Marcin Sakowski

PRO-RUN

Mężczyźni
1. Benjamin Buszewski
2. Jakub Skudlarski
3. Paweł Pelc

Kobiety
1. Magdalena Łowicka
2. Agata Tekieli
3. Jolanta Krężel

Karol Korczyński / www.biegamy.wroclaw.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce