Wrocław: Na wycieczkę biegową w Karkonosze z Pro-Run

 

Wrocław: Na wycieczkę biegową w Karkonosze z Pro-Run


Opublikowane w wt., 08/07/2014 - 11:57

Zaprzyjaźnione z naszym portalem wrocławskie Stowarzyszenie Pro-Run zaprasza wszystkich chętnych na biegową wycieczkę w Karkonosze, którą zaplanowano na 26 lipca (sobota). Planowana liczba uczestników to 50 osób, koszt udziału to tylko 50 zł lub 30 z własnym transportem). Szczegóły w informacji Pro-Run.

To już kolejna nasza propozycja wycieczki biegowej. Podobnie jak w ubiegłym roku startujemy z Przesieki i tam też kończymy wyprawę. Szykujemy dwie trasy dłużą i szybszą 25-30 km oraz krótszą i wolniejszą 20-25 km tak aby każdy mógł się dopasować. Ich szczegółowy przebieg jeszcze poznamy, natomiast oto garść pozostałych informacji.

Jedziemy 26 lipca. Przed nami będzie trasa prowadząca w kierunku schroniska Odrodzenie, następnie będziemy się kierować w stronę Śnieżnych Kotłów. Wariantów, które nas tam doprowadzą jest kilka. Dlatego wybierzemy dwa odpowiednie dla poszczególnych grup.

Start wyprawy będzie miał miejsce w Przesiece, tam też się zakończy. Punktem kulminacyjnym będzie krioterapia czyli kąpiel w zimnej rzece przy wodospadzie Podgórnej. Będzie to idealne zakończenie trudów wycieczki. Aby dopełnić wypoczynku będzie zorganizowane miejsce na „piwko” oraz dostęp do toalety. Po tym mini pikniku będziemy się zbierać w drogę powrotną. 

Wyjazd jest jednodniowy, liczba miejsc w autokarze to 50.

Dodatkowo przy wycieczce obowiązuje mały regulamin, który znajdziesz poniżej. Wszelkich informacji udzielam pod mailem wyjazdy@pro-run.pl.

Szczegóły i wstępny plan wycieczki:

Data: 26.07.2014 (sobota)
Wyjazd: 7:00
Start wycieczki: 9:30
Finisz: 14:00
Regeneracja przy wodospadzie: 14:00-15:00
Powrót: 16:00

Koszt wyjazdu to 50 zł. Przelewy proszę kierować na nr konta:

Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław
ul. Dawida 26/9, 50-527 Wrocław
72 1050 1575 1000 0090 3008 4827
W tytule przelewu proszę wpisać "Przesieka 2014"

Regulamin wyjazdu:

Na wycieczkę prosimy o zapisywanie się osób, które są zdecydowane na wyjazd.

Na wpłaty czekamy do 18 lipca. Osoby, które do tego czasu nie opłacą wycieczki zostaną skreślone z listy wyjazdu. Istnieje możliwość dokonania opłaty "na miejscu" jednak fakt ten należy wcześniej zgłosić trenerowi na wyjazdy@pro-run.pl, opcja taka oznacza, że deklarujemy się na wyjazd.

Raz uiszczona opłata nie podlega zwrotowi, chyba że z winy organizatora wyjazd nie dojdzie do skutku lub gdy znajdziesz inną osobę na swoje miejsce. 

Dystans wycieczki biegowej pokonujesz na własną odpowiedzialność.
 
Aktualna wycieczka startuje i kończy się w tym samym miejscu co stwarza możliwość dotarcia własnym transportem. Jeżeli ktoś zdecyduje się na własny transport to również obowiązuje go opłata za wycieczkę (30 zł). Proszę aby takie osoby nie zapisywały się na wyjazd poprzez formularz, a wysłały informację na maila.

Strona organizatora

Zapisy

Lista uczestników

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce