Wrocław: Niższe wpisowe do maratonu i półmaratonu

 

Wrocław: Niższe wpisowe do maratonu i półmaratonu


Opublikowane w pon., 03/03/2014 - 10:58

Wrocław Maraton / Fot.www.wroclawmaraton.pl

Organizatorzy 2. Nocnego Wrocław Półmaratonu oraz 32. Wrocław Maratonu poinformowali, że utrzymują koszt wpisowego do obu imprez na poziomie opłat z roku 2013. Zaktualizowano też regulaminy obu imprez. Szczegóły w komunikacie.

Decyzję podjęliśmy w związku z tym, że udało nam się pozyskać dodatkowe środki na organizację maratonu i półmaratonu. Od dziś (środy 26 lutego – red.) obowiązują nowe stawki. Osoby, które już dokonały wpłat, otrzymają zwrot nadwyżki.

Przypominamy, że na oba biegi organizatorzy przygotowali po 7 000 numerów startowych. Zgłoszenia udziału w biegach przyjmowane są tylko drogą elektroniczną poprzez formularz, który znajduje się na stronie internetowej maratonu www.wroclawmaraton.pl oraz półmaratonu www.pol.wroclawmaraton.pl.

Wpisowe na półmaraton w pierwszym terminie (do 22 kwietnia) dla Dolnoślązaków wynosi 40 zł, dla pozostałych zawodników - 50 zł. Natomiast opłata startowa w maratonie w pierwszym terminie (do 31 maja) dla Dolnoślązaków to 60 zł, dla pozostałych zawodników - 80 zł. Z kolei ci, którzy zadeklarują udział w obu biegach będą musieli wyłożyć 90 zł (opłata do 31 maja). Seniorzy (60 lat i więcej) za pakiet startowy płacą tylko 1 zł. 2.

Nocny Wrocław Półmaraton odbędzie się 14 czerwca. Zawodnicy wystartują z wrocławskiego Stadionu Olimpijskiego punktualnie o godz. 21.00. Dokładnie trzy miesiące później, czyli 14 września o godz. 9.00 również z Olimpijskiego wybiegnie na wrocławskie ulice 32. Wrocław Maraton.

Dla naszych gości przygotowaliśmy piękną trasę, która prowadzi szlakiem najciekawszych wrocławskich zabytków. Szykujemy też bogaty pakiet startowy i zbieramy nagrody, które rozlosujemy wśród zawodników. Na uczestników biegów czeka wiele miłych niespodzianek.

Organizatorem imprez biegowych jest Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, a sponsorem generalnym PKO Bank Polski.

Od 26 lutego 2014 roku obowiązują nowe regulaminy, które znajdują się na naszych stronach internetowych.

Regulamin 32.Wrocław Maratonu

Regulamin 2.Nocnego Wrocław Półmaratonu

Dyrektor Wrocław Maratonu

Marek Danielak

Odbierz nadwyżkę

Osoby, które już dokonały wpłat, otrzymają przelew ze zwrotem nadwyżki. Osoby który nie opłaciły wpisowego z własnego konta bankowego bądź zmienili rachunek bankowy powinny się skontaktować z biurem organizacyjnym. Osobą wyznaczona do kontaktów jest p. Mieczysław Szynkarowski - tel. 71 733 40 79, e-mail: mieczyslaw.szynkarowski@mcs.wroc.pl

Red.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce