Wybiegaj Browarka w Warszawie

 

Wybiegaj Browarka w Warszawie


Opublikowane w czw., 23/03/2023 - 13:02

Takiego biegu jeszcze nie było, a dokładniej nie było takiego treningu, bo w sobotę, 25 marca 2023 r., Stowarzyszenie Wolny Kraft zaprasza na wspólny trening biegowy z Bogusławem Mamińskim, dobrze znanym w środowisku biegowym organizatorem Biegnij Warszawo, wicemistrzem świata w biegu na 3000 metrów z przeszkodami i olimpijczykiem.

Będzie to rekreacyjny trening, w wolnym tempie na znanej i lubianej warszawskim biegaczom ścieżce Janusza Kusocińskiego w Parku Łazienki.

Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 11:00 i punktem startu jest brama wejściowa na Stadion Legii Warszawa, ul. Łazienkowska 3.

Rekreacyjny charakter biegu ma na celu przede wszystkim integrację i aktywne spędzenie czasu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona do 200 i należy się zarejestrować na ten bieg podczas Warszawskiego Festiwalu Piwa. Na mecie każdy z uczestników otrzyma bezalkoholowe piwo z Browaru Maryensztadt, skorzystania z szatni oraz wejścia na teren Stefy VIP i uczestnictwa w Warszawskim Festiwalu Piwa, gdzie czeka ponad 60 browarów i kilkanaście foodtrucków, sauna, strefy gier, a to wszystko czynne do końca soboty.

 

Więcej informacji na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/547554564187223

Michał Sułkowski, Ambasador Festiwalu Biegu

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce