"Wybiegaj Sprawność". Janusz Bukowski zaprasza na 12 października

 

"Wybiegaj Sprawność". Janusz Bukowski zaprasza na 12 października


Opublikowane w pon., 04/08/2014 - 09:27

Przed nami czwarta edycja charytatywnego biegu, organizowanego przez niezłomnego Janusza Bukowskiego. Poniżej kilka słów zaproszenia od słynnego "Gazownika".

Serdecznie zapraszam do zapisów na IV bieg charytatywny Wybiegaj Sprawność który odbędzie się tradycyjnie na Kępie Potockiej w dniu 12 października. Tym razem wybiegamy cztery wózki inwalidzkie elektryczne dla Julii, Weroniki, Bartka i Mateusza oraz sprzęt rehabilitacyjny dla Ośrodka Rehabilitacji Olimpijczyków i Paraolimpijczyków w Michałowicach o wartości 100 000 zł. 

Zapisy rozpoczynamy już dziś, czyli 4 sierpnia. Limit "dorosłych" uczestników biegu ponownie ustalamy na 500 osób, dzieci 160, a w marszu nordic walking - 50 osób.

W dotychczasowych trzech edycjach biegu Wybiegaj Sprawność wybiegaliśmy sześć wózków elektrycznych, samochód osobowy dla setki dzieci z Hospicjum Domowego oraz 12 turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci obciążonych chorobą metaboliczną o podłożu genetycznym o nazwie Zespół Smitha, Lemlego i Opitza o wartości 206 000 zł.

Serdecznie Zapraszam!
Janusz Bukowski 

Od redakcji. Zainteresowanie imprezą z roku na rok jest coraz większe. Już w ubiegłym roku część osób, które pojawiły się w biurze zawodów w dniu startu, odeszły z kwitkiem. Dlaczego warto biegać na Kępie Potockiej? Oprócz aspektu charytatywnego, niewątpliwą atrakcją imprezy są gościnne starty gwiazd. W ubiegłym roku wśród 500 zawodników był m.in. znany 800-metrowiec Marcin Lewandowski. 

red.  

fot. RZ

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce