Wybierają najpopularniejszego sportowca Sądecczyzny. Biegacze wśród nominowanych!

 

Wybierają najpopularniejszego sportowca Sądecczyzny. Biegacze wśród nominowanych!


Opublikowane w czw., 04/01/2018 - 11:40

Plebiscyt nie ma na celu wyboru najlepszego sportowca, tylko najpopularniejszego. To sprawia, że pojawiają się kandydaci reprezentujacy bardzo szeroki zakres dyscyplin, wieku i osiągnięć.

- Nie zamykamy się tylko do sportów, o których czyta się na pierwszych stronach gazet czy portali internetowych. Również te mniej popularne i medialne dyscypliny są dla nas atrakcyjne i włączamy do plebiscytu wszystkie zawodniczki i zawodników. Czasami zdarza się, że to właśnie mniej popularne dyscypliny zdobywają więcej głosów - powiedział Tomasz Michałowski, prezes Stowarzyszenia "Dla Miasta", współorganizatora Plebiscytu.

Wśród nominowanych do nagrody znalazła się szóstka (AKTUALIZACJA) biegaczy z regionu. 

  • Krzysztof Czerwiński - biegacz długodystansowy, junior, zawodnik UKS Budowlanych Nowy Sącz
  • Sebastian Ogorzały - biegacz długodystansowy, 17 latek, zawodnik UKS Budowlanych Nowy Sącz
  • Michał Dudczak - zawodnik Visegrad Maraton Rytro, czołowy zawodnik biegów ulicznych w regionie 
  • Karol Trojan - biegacz i bloger, pierwszy zdobywca Korony Półmaratonów Polskich boso, Ambasador Festiwalu Biegów.
  • Anna Bodziony - biegaczka, medalistka imprez mistrzowskich osób niepełnosprawnych
  • Natalia Tomasiak - biegaczka górska, piąta zawodniczka PŚ Skyrunning, triumfatorka m.in. Biegu 7 Dolin 66 km i Runek Run 17 km.

Jak oddawać głosy?

Głosy można oddawać poprzez system SMS. Wysyłamy wiadomość pod numer 72480, sms (koszt 2 zł netto) o treści: TYP.SR.(numer sportowca). Sądeccy biegacze mają numeru od 52 do 55.  Anna Bodziony ma numer 78.

Lista sportowców i wyniki: TUTAJ

Regulamin plebiscytu: TUTAJ 

Jest to już 15 edycja Plebiscytu. - Liczba zgłoszeń do plebiscytu tylko pokazuje, jak dużym cieszy on się zainteresowaniem. Sądecczyzna jest bogata w sportowe talenty, my pomagamy im w pokazaniu się szerszej publiczności, więc można to nazwać promocją. Mamy możliwość głosować na wiele sposobów, między innymi przez tradycyjne kartki początkowe czy sms-y, których wyniki można śledzić na bieżąco - podsumowuje Tomasz Michałowski.

W pierwszym etapie głosujemy do 16 stycznia 2017. Do tego czasu w portalu "Sądeczanin" ukażą się sylwetki wszystkich zgłoszonych sportowców. Najlepsi przejdą do drugiego etapu, z głosowaniem do 25 stycznia. Ostateczne wyniki zostana ogłoszone podczas uroczystej gali.

Głównym organizatorem plebiscytu jest Stowarzyszenie „Dla Miasta”, natomiast portal „Sądeczanin” - siostrzana redakcja naszego biegowego serwisu jest współorganizatorem i głównym patronem medialnym.

Partnerami plebiscytu są: Województwo Małopolskie, Powiat Nowosądecki, Miasto Nowy Sącz, Gmina Piwniczna Zdrój, Gmina Rytro, Gmina Krynica Zdrój, Gmina Muszyna Zdrój, Gmina Stary Sącz, Gmina Łacko.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce