Wypoczywasz nad morzem? Biegaj do śniadania

 

Wypoczywasz nad morzem? Biegaj do śniadania


Opublikowane w śr., 16/07/2014 - 14:36

Organizatorzy Biegnij Warszawo z Bogusławem Mamińskim na czele zapraszają na cykl Biegów Śniadaniowych, organizowanych o poranku na urokliwych polskich plażach. Za nami już biegi w Jarosławcu i Rewalu, przed nami biegi w Niechorzu, Pobierowie i Międzyzdrojach.

Biegi Śniadaniowe są otwarte. Zdaniem organizatorów, są "sposobem na rozpoczęcie przygody z bieganiem", która może doprowadzić nawet do Biegnij Warszawo (tegoroczna edycja odbędzie się 5 października). 

Dodatkową atrakcją są gwiazdy sportu, telewizji, muzyki czy polityki, które organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy. Gośćmi biegów byli już m.in. Jacek Wszoła, Zdzisław Hoffmann, Władysław Kozakiewicz.

Udział w biegach jest bezpłatny. Zapisy odbywają się w przeddzień biegu i trwają aż do wyczerpania limitu miejsc – 1000 uczestników. "Podczas zapisów każdy z uczestników wypełnia na miejscu krótki formularz rejestracyjny i gotowe!" – opisują organizatorzy na stronie cyklu. 

Najbliższy bieg odbędzie się... już jutro, tj. 17 lipca. Kolejny... pojutrze. Szczegóły:

– 17.07 Niechorze (róg ulic Pocztowej i Parkowej, godz. 9:00)
– 18.07 Pobierowo (róg ulic Grunwaldzkiej i Mickiewicza, godz. 9:00)

Finałem cyklu będzie bieg Aleją Sław w Międzyzdrojach, który zaplanowano na 14 sierpnia. Start tradycyjnie o godz. 9:00. 

Strona cyklu

red.

fot. Organizator

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce