Wystartowały zapisy na Półmaraton Poznań 2014

 

Wystartowały zapisy na Półmaraton Poznań 2014


Opublikowane w wt., 03/12/2013 - 16:22

Ruszyły zapisy do 7. edycji Półmaratonu Poznań. Chociaż do startu zostały jeszcze cztery miesiące, a rejestracja potrwa do 30 marca; biegacze nie czekają do ostatniej chwili. W ciągu pierwszych godzin zapisów, na liście startowej znalazło się 800 chętnych.

- Obserwując coraz większe zainteresowanie naszym półmaratonem, możemy przypuszczać, że przyszłoroczna edycja będzie cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem niż tegoroczna i limit uczestników zostanie osiągnięty znacznie wcześniej – mówi Monika Prendke z Biura Prasowego Półmaratonu Poznań.

Organizatorzy przewidują limit startujących na poziomie 7000 biegaczy i 300 rolkarzy oraz wózkarzy. Osoby, które zapiszą się przed 16 marca wniosą opłatę startową w wysokości 70zł, pozostali będą musieli zapłacić 10zł więcej.

Półmaraton odbędzie się 6 kwietnia, a otworzy go start rolkarzy i wózkarzy. Zawodnicy wystartują o 10:00 z ul. Baraniaka. Metę, ulokowana będzie na końcu Toru Regatowego Malta. Trasa biegu jest taka sama jak w szóstej edycji. Zawodnicy muszą ją przybiec w ciągu maksymalnie trzech godzin. Ci, którym się to uda, mogą liczyć na pamiątkowy medal. Dla zwycięzców przewidziano nagrody finansowe. Imprezą towarzyszącą będą dwudniowe targi sprzętu sportowego.

Zapisy, regulamin i informacje na temat biegu: halfmarathon.poznan.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce