Z Przemyśla do Jarosławia po raz drugi. Ambasador zaprasza

 

Z Przemyśla do Jarosławia po raz drugi. Ambasador zaprasza


Opublikowane w wt., 21/01/2014 - 09:25

Przemyski Ambasador Festiwalu Biegowego Janusz Janzer zaprasza wszystkich chętnych na II Maraton Benedyktyński. Wcześniejsza rejestracja pozwoli oszczędzić kilka złotych – wskazuje.  

Podkarpacki bieg zaplanowano na 28 czerwca, dzięki czemu prawdopodobnie uda się uniknąć upałów, w jakich biegano tu w ubiegłym roku. W lipcu 2013 r. z Przemyśla do Jarosławia pobiegło ponad 100 osób.

Na szczęście tropikalny żar nie wpłynął negatywnie na zdrowie zawodników, tylko dwóch z nich zeszło z trasy. Nie przeszkodził też w uzyskaniu dobrych wyników. Najlepiej poradzili sobie oczywiście zwycięzcy - Elżbieta Gaweł z Rzeszowa (4:07:29) oraz Grzegorz Czyż z Bogumiłowic (2:48:35).

Trasa tegorocznej edycji benedyktyńskiego maratonu nie ulegnie zmianie. Wciąż będzie trudna i wymagająca. – Zapewne jest jedną z najbardziej wymagających tras w Polsce, posiadających atest PZLA – podkreśla Janusz Ranzer. – Przebiega przez piękne okolice powiatu przemyskiego i jarosławskiego, dlatego warto przyjechać do nas i pobiec w tym maratonie – zachęca.

Zobacz trasę w serwisie Runningmap

Limit zawodników do maratonu ze względu na możliwości organizacyjne określono na 200 osób. Niemniej w imprezie będzie mogło wziąć udział dużo więcej biegaczy. I nie tylko. – Dla wszystkich oczekujących na mecie w Jarosławiu przygotowano Minimaraton oraz I Benedyktyński Turniej Szachowy – informuje Janusz Ranzer. Zaprasza do Przemyśla.

Strona zawodów

Regulamin

Wpisowe:

  • 40 zł do 30 kwietnia
  • 60 zł do 24 czerwca
  • 80 zł w dniu zawodów

Zapisy elektroniczne

GR

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce