Zakończenie GP zBiegiemNatury w Lublinie i Warszawie

 

Zakończenie GP zBiegiemNatury w Lublinie i Warszawie


Opublikowane w czw., 13/03/2014 - 09:24

Ostatnie – 6. zawody Grand Prix zBiegiemNatury w Lublinie (sobota, 15.03) i Warszawie (niedziela, 16.03) nie przyniosą już zapewne wielu zmian w klasyfikacjach generalnych, ale będą szansą dla wszystkich, którzy nadal liczą na „zaliczenie” 4 biegów, by otrzymać pamiątkowy medal.

Zwycięzcą cyklu w Lublinie zostanie Kamil Młynarz. Wśród pań najbliższa końcowego sukcesu jest Joanna Wasilewska, która ma na koncie3. zwycięstwa. Z kolei w Warszawie pewni zwycięstwa są Rafał Rusianiak i Joanna Schab. Przypomnijmy, że nagrody otrzymają również najlepsi w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Elektroniczne zapisy do sobotnich zawodów Grand Prix zBiegiemNatury trwają zawsze do końca dnia w środę, a do niedzielnych – do końca dnia w czwartek. Dopisanie się do listy startowej jest możliwe również w dniu biegu w biurze zawodów.

Oprócz rywalizacji na głównym dystansie – 5 km odbędą się także biegi dzieci i młodzieży pod hasłem „Dzieciaki zBiegiemNatury”. Młodzi biegacze będą rywalizować na czterech dystansach – 300, 600, 1500 i 3000 metrów.

Start biegu głównego jest zaplanowany na godz. 11:00. Od godz. 9:30 będą odbywać się biegi dzieci i młodzieży. Biuro zawodów będzie działać w godz. 8:30-10:30 i w obu miastach będzie zlokalizowane w pobliżu mety biegu.

Ostatnie zawody nie oznaczają pożegnania z cyklem, bowiem wręczenie nagród i pamiątkowych medali odbędzie się w innych terminach podczas uroczystych ceremonii zakończenia. O szczegółach tych wydarzeń organizatorzy poinformują na stronie akcji.

Cykl Grand Prix zBiegiemNatury odbywa się w 11 miastach. W akcji uczestniczą: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Lublin, Olsztyn, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław. W każdym z 11 miast uczestniczących w akcji w okresie październik 2013-marzec 2014 odbędzie się po 6 biegów na dystansie 5 km. Trasa Grand Prix Lublin zBiegiemNatury przebiega przez Las Dąbrowa (teren Nadleśnictwa Świdnik), z kolei w Warszawie zawody odbywają się w Lesie Młocińskim. Partnerem lubelskiej edycji imprezy jest Miasto Lublin.

Wiele informacji na temat cyklu oraz zapisy znajdują się na stronie www.zBiegiemNatury.pl. Zachęcamy także do odwiedzania profilu akcji na Facebooku - www.facebook.com/zBiegiemNatury.

materiały prasowe

 

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce