zBiegiemNatury: „Górzyście” w Gdyni, fitnessowo w Olsztynie

 

zBiegiemNatury: „Górzyście” w Gdyni, fitnessowo w Olsztynie


Opublikowane w pt., 22/11/2013 - 14:19

Gdynia i Olsztyn będą w najbliższy weekend gospodarzem kolejnych biegów i marszów nordic walking serii zBiegiemNatury. W tym pierwszym mieście będzie się można poczuć co najmniej jak w Krynicy-Zdrój.  

A to za sprawą ponad 300-metrowego przewyższenia trasy biegu. Jak anonsuje organizator, będzie one jeszcze bardziej wymagająca niż ta w Gdańsku, który na zmianę z Gdynią gości w tym roku imprezy zBiegiemNatury. Długość trasy pozostaje taka sama – 5 km.

Gdyński etap zBiegiemNatury zaplanowano na niedzielę 24 listopada. Biuro zawodów będzie zlokalizowane w pobliżu startu biegu za Halą Sportowo-Widowiskową „Gdynia” (ul. Wileńska). Rozgrzewkę przed biegiem poprowadzi trener klubu fitness Good Luck Club.

W sobotę drugi bieg cyklu będzie gościć z kolei Olsztyn. Miejscówka biegu pozostaje niezmienna – Jezioro Długie.

W przygotowaniach do biegu pomogą Wam trenerzy akcji oraz instruktorzy klubu fitness Sylwetka. A ponieważ klub obchodzi właśnie 7 urodziny, dla wszystkich uczestników biegu przygotował niespodziankę - 23 listopada będzie dniem otwartym klub i bezpłatnie będzie można sprawdzić jego pełną ofertę.

Zapisy do obu biegów przyjmowane są już wyłącznie „na miejscu”. Wpisowe to 20 zł. W programie obu imprez są ponadto biegi dzieci i młodzieży oraz marsz nordic walking (zapisy również na miejscu)

Polecamy!

Oficjalna strona cyklu: http://zbiegiemnatury.pl/

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce