zBiegiemNatury: Wrocław pobiegnie godzinę wcześniej

 

zBiegiemNatury: Wrocław pobiegnie godzinę wcześniej


Opublikowane w pt., 06/12/2013 - 10:32

Przed nami kolejny weekend z cyklem zBiegiemNatury. Tym razem Radiowa Trójka i Stowarzyszenie Grand Prix Poznania zapraszają do Katowic (sobota) oraz Szczecina i Wrocławia (niedziela). Dla stałych bywalców imprezy w stolicy Dolnego Śląska ważna informacja – bieg główny zaplanowano wyjątkowo na godz. 10:00.

Zawody w Katowicach odbędą się w lasach w dzielnicy Giszowiec nad stawami Janina i Barbara. Start, meta biegu oraz biuro zawodów zlokalizowane są w pobliżu restauracji „Rybaczówka”. Z kolei w Szczecinie biegamy nad Jeziorem Szmaragdowym. Tradycyjnie biuro zawodów zostanie otwarte o 8:30 (wpisowe do zawodów to 20 zł, dzieci płacą 1 zł za start), biegi młodzieżowe ruszą o 9:30, a bieg główny o 11:00.

Podobny program minutowy będzie miała szczecińska odsłona cyklu. Tradycyjna będzie też miejscówka – tereny wokół Jeziora Szmaragdowego.

Znaczące zmiany zaszły w harmonogramie biegów we Wrocławiu. Biuro zawodów zostanie otwarte już o godz. 8:00. Półtorej godziny później zakończy pracę. Biegi dzieci rozpoczną się o godz. 9:00, a rozgrzewka do biegu głównego o 9:45. Ten wystartuje o godz. 10:00, a więc godzinę wcześniej niż zazwyczaj. Sama trasa GP Wrocław zBiegiemNatury nie uległa zmianie – nadal biegamy w Lesie Osobowickim.

Organizatorzy przypominają, że każdy kto ukończy minimum cztery imprezy cyklu w danym mieście, otrzyma pamiątkowy medal. 

Więcej informacji o cyklu zBiegiemNatury można znaleźć na stronie: http://zbiegiemnatury.pl.

GR / in. pras.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce