„Żebyś biegał na cały ROCK” przed finałem

 

„Żebyś biegał na cały ROCK” przed finałem


Opublikowane w wt., 03/12/2013 - 12:09

Wiosną w Parku Grabiszyńskim, latem w Parku Wschodnim, a jesienią w parku Zachodnim. Zimą, choć jeszcze nie tą kalendarzową, pobiegną na Stadionie Olimpijskim. W sobotę we Wrocławiu odbędzie się ostatnia eliminacja cyklu „Żebyś biegał na cały ROCK”, którym zawiadują Stowarzyszenie Pro-Run i Radio Wrocław.

Do pokonania będzie 5 km dobrze znanej tutejszej biegaczom trasy przy moście Swojczyckim, określanej często zwrotem „Między Mostami” (znanej z innych imprez Radia Wrocław i MCS Wrocław). Tym razem jednak ze względu na remont wału zawodnicy poruszać się będą tylko po jednej stronie ścieżki, którą chętnie wykorzystują tu też rowerzyści.

Bazą zawodów będzie okolica DS „Spartakus” (ul. Mickiewicza 98), wygodny dojazd zapewni samochód lub tramwaje linii 9 i 17 (do pętli na Sępolnie). Bieg zaplanowano na godz. 12:00.

Biuro zawodów będzie działać od godz. 10:00. Zapisu można dokonać też przez internet do 4 grudnia. Opłata startowa to 20 zł (dla członków Pro-Run 10 zł). Limit startujących to 500 osób (pełnoletni). Oprócz pakietu startowego Pro-Run dla biegaczy przewidziano pamiątkowe medale, ciepłą herbatę i upominki od Radia Wrocław.

Po biegu odbędzie się tradycyjny bieg krasnala. Po zakończeniu zmagań maluchów nastąpi zaś uroczyste podsumowanie cyklu i ogłoszenie klasyfikacji najlepszych trójek biorących udział w czempionacie. Organizator przypomina, że w cyklu zostaną sklasyfikowani tylko Ci biegacze, którzy ukończą co najmniej 3 imprezy – miejsce pierwsze premiowane jest 100 pkt, drugie - 80 pkt, trzecie - 7 pkt, a od 33. lokaty w dół tylko jednym „oczkiem”.   

Strona cyklu:
http://www.pro-run.pl/index.php/zebys-biegal-na-caly-rock

Regulamin biegu:
https://docs.google.com/file/d/0B_1LDtyGk95ONk1FRDZMU3dScFU/edit

Zapisy online do biegu:
https://www.raceresult.com/my/details/index.php?page=2&eventid=21629&lan...

Regulamin cyklu:
https://docs.google.com/file/d/0B_1LDtyGk95ObE1QNkV6RlBxb2c/edit

GR

 

Galeria: 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce