ZiMNaR: Zwyciężyć można tylko dzięki konsekwencji [WIDEO, ZDJĘCIA]

Opublikowane w śr., 05/02/2014 - 09:50

ZIMnaR Oława

Kolejny etap jelczańsko-oławskiego ZiMNaRa za nami. Zawodnicy pokonali już w sumie 30 km – informuje Arkadiusz Tołłoczko, kierownik cyklu, Ambasador Festiwalu Biegowego.

Pochmurny i deszczowy poranek nie przeraził uczestników i w niedzielę na starcie V etapu ZiMNaR’a stanęło 225 osób. Do mety tym razem pierwszy dobiegł Grzegorz Kiełczewski, lider Rafał Tyburek był drugi z kilkusekundową stratą, trzeci był Bartosz Roskosz - najlepszy zawodnik z miasta i gminy Jelcz-Laskowice.

ZIMnaR  Oława

Wśród pań najszybsza dziś była Joanna Bartoszek-Kunecka, drugie miejsce zajęła Jolanta Klimaszewska a trzecie Zuzanna Marek. Prowadząca do tej pory w klasyfikacji generalnej kobiet Agata Litwin nie wystartowała w V etapie, co przekreśliło jej zwycięstwo w ZiMNaRze.

W kategorii nordic walking najszybsi byli Katarzyna Rak i Jakub Kopczyński, trzecia na mecie była Małgorzata Jarzyńska.

Pełne wyniki jak zwykle udostępniamy na naszej stronie – KLIKNIJ.

A tu ciekawy reportaż z pierwszego etapu, udostępniony przez jednego z uczestników:

Do końca naszego cyklu zostały już tylko dwa biegi. W najbliższą niedzielę zapraszam na 6-kilometrową trasę do Oławy, a za dwa tygodnie do Jelcza-Laskowic, gdzie pobiegniemy 195 metrów więcej.