Zostań mistrzem kibicowania i wygraj sprzęt sportowy

 

Zostań mistrzem kibicowania i wygraj sprzęt sportowy


Opublikowane w pon., 12/01/2015 - 16:39

O tym, że żywiołowy doping na trasie biegu dodaje skrzydeł każdemu sportowcowi wiedzą wszyscy. W ostatnich latach w wyjątkowy sposób uczestników łódzkiego maratonu wspierały tysiące dzieciaków ze szkół, domów dziecka i innych placówek oświatowych. Podobnie będzie i w tym roku.

Ruszył kolejna konkurs „Mistrz kibicowania”. Celem zabawy jest promocja wśród dzieci i młodzieży zarówno aktywnego, zdrowego stylu życia, jak i zasad kulturalnego kibicowania podczas zawodów.

– To już czwarta edycja naszej zabawy. W poprzednich wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy dzieci i młodzieży, którzy na różne sposoby dopingowali maratończyków i biegaczy na dystansie 10 kilometrów – mówi Karolina Adamus, koordynator projektów społecznych DOZ Maraton Łódź.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. W pierwszym (trwającym do 16 marca) uczestnicy przygotowują propozycje na organizację punktu kibicowania podczas DOZ Maratonu Łódź. Do drugiego etapu zakwalifikowanych zostanie 20 najciekawszych propozycji. Każda wybrana grupa otrzyma 1000 zł na pomoc w realizacji projektu.

Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni 19 kwietnia, po zakończeniu DOZ Maratonie Łódź. Najlepsi otrzymają puchary oraz vouchery na sprzęt sportowy. Łącznie do wygrania są nagrody o wartości 12 tysięcy złotych!

Na pomysły organizatorzy czekają do 10 marca 2015. Projekty należy przesyłać na adres mailowy karolina@lodzmaraton.pl. Szczegółowy regulamin konkursu na stronie: www.lodzmaraton.pl.

mat. pras./ MGEL

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce