Biegasz? Chroń skórę. BIAŁY JELEŃ dla aktywnych!

 

Biegasz? Chroń skórę. BIAŁY JELEŃ dla aktywnych!


Opublikowane w wt., 16/08/2016 - 10:29

Moda na aktywne spędzanie wolnych chwil nie przemija i na dobre zagościła już w naszych domach. Coraz więcej uwagi i czasu poświęcamy dbaniu o własne zdrowie, częściej odwiedzamy kluby fitness i siłownię, chętnie biegamy i jeździmy na rowerze. Pełni pasji uprawiamy sport bez względu na warunki atmosferyczne, kształtujemy swoje mięśnie w klimatyzowanych pomieszczeniach „fabryk zdrowia”.

Podczas ćwiczeń nasza skóra jest szczególnie narażona na wiele czynników zewnętrznych. Wysiłek fizyczny, a co za tym idzie wzmożone pocenie się i bezpośredni kontakt z różnymi drobnoustrojami chorobotwórczymi przyczyniają się do powstawania zakażeń i chorób skóry. Ciągłe mycie dodatkowo ją wysusza, co w rezultacie zmniejsza jej naturalną odporność na infekcje.

Niezależnie od rodzaju aktywności fizycznej odpowiednia pielęgnacja naszej skóry jest niezwykle istotnym czynnikiem. Nowa linia hipoalergicznych kosmetyków BIAŁY JELEŃ została stworzona z myślą o osobach kochających sport i prowadzących aktywny tryb życia.

 

Uwzględniając te potrzeby POLLENA Ostrzeszów stworzyła hipoalergiczne żele pod prysznic BIAŁY JELEŃ dla osób aktywnych. Ich specjalnie opracowana formuła dokładnie oczyszcza, wzmacnia i odżywia skórę oraz nadaje zdrowy wygląd włosom. Żel przeznaczony jest do mycia ciała, twarzy i włosów. Został opracowany w dwóch wariantach:

dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia (odświeżający i pielęgnujący) z minerałami pochodzenia morskiego, dzięki którym skóra odzyskuje optymalny poziom nawilżenia, nawet po długotrwałym wysiłku fizycznym,

dla aktywnych mężczyzn (orzeźwiający i pobudzający) z kompleksem oligominerałów, które intensywnie pielęgnują ciało i włosy zapewniając odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Atrakcyjny męski zapach daje uczucie długotrwałej świeżości.

Produkty są przebadane dermatologicznie wśród osób ze skórą szczególnie wrażliwą i skłonną do alergii i atopii. Nie zawierają: alergenów, parabenów, sztucznych barwników i SLES-u. Gramatura: 200 ml. Sugerowana cena detaliczna: ok. 9,60 zł. Producent: „Pollena"  Przedsiębiorstwo Chemii Gospodarczej Sp.z o. o., Sp.k.

Strona internetowa: www.pollena.com.pl

Artykuł sponsorowany

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce