Marka Diadora dla biegaczy - sprawdź co ją wyróżnia

 

Marka Diadora dla biegaczy - sprawdź co ją wyróżnia


Opublikowane w wt., 31/08/2021 - 16:53

Diadora to kultowa włoska marka, która sport ma wpisany w swoje DNA. Założona w 1948 roku, zasłynęła jako firma produkująca sprzęt narciarski.  Z upływem lat zaczęła poszerzać swoją ofertę o odzież i obuwie dla piłkarzy, tenisistów i wreszcie – dla biegaczy.

Jakość marki ze słonecznej Italii pokochały tysiące osób na całym świecie. I dotyczy to nie tylko tych, którzy związani są ze światem sportu, ale także: sneakerheadów, celebrytów oraz trendsetterów.

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób kojarzonych z marką jest włoska gwiazda piłki nożnej, „Boski Kucyk” – Roberto Baggio.  Firma towarzyszyła także sportowym sukcesom tenisistów - Björna Borga czy Borisa Beckera.

Asortyment firmy dzieli się na trzy linie: SPORTSWEAR, HERITAGE i ACTIVE. Pierwsza z nich dedykowana jest młodym pasjonatom miejskiej mody, którzy poszukują wyjątkowych i autentycznych produktów.

HERITAGE charakteryzuje się najlepszą jakością wykonania produktów i rzemieślniczym kunsztem.

ACTIVE najbardziej odnosi się do tożsamości marki i do jej sportowych korzeni.

Diadora wierzy w mistrzów i w sposób, w jaki mogą motywować innych. Przenosi sport w zupełnie inny wymiar – bardziej osobisty, związany z wiarą w siebie i we własne możliwości.

Linia dedykowana biegaczom to przede wszystkim profesjonalne obuwie, wykonane w oparciu o najnowocześniejsze technologie i najlepszy, najbardziej wyrafinowany design. Odpowiednie buty znajdą dla siebie osoby o różnym stopniu zaawansowania w biegu. W kolekcji odzieżowej znajdziemy między innymi t-shirty, legginsy, kurtki i bluzy dla mężczyzn i kobiet.

Buty i odzież Diadora dostępne są na stronie oficjalnego dystrybutora: www.mmsport.pl. Modele biegowe włoskiej marki znajdziemy również w wybranych sklepach specjalistycznych.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce