Od 40 lat bada żywność. Przyjeżdża do Polski

 

Od 40 lat bada żywność. Przyjeżdża do Polski


Opublikowane w pon., 25/04/2016 - 09:11

28 maja w Sali Ziemi na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się całodzienne seminarium wybitnego profesora z Uniwersytetu Cornell (USA) - Colina Thomasa Campbella, który od ponad 40 lat jest liderem badań na żywnością.

Jego dziedzictwo „Projekt chiński” jest najbardziej obszernym opracowaniem na temat zdrowia i żywienia jakie dotychczas zostało przeprowadzone, prezentującym wpływ i rolę odżywiania na zdrowie.

Jest on współautorem światowego bestsellera "The China Study" ("Nowoczesne zasady odżywiania") oraz autorem ponad 300 publikacji z zakresu zdrowia i odżywiania. Był członkiem wielu komisji eksperckich tworzących politykę dotyczącą zdrowia i żywienia w USA. Oprócz tego zaprezentował swoje pomysły w kilku filmach dokumentalnych (m.in. „Widelce zamiast noży”). Jest on również założycielem Centrum Badań nad Żywieniem.

To pierwszy i jedyny w Polsce wykład Profesora, a poznańskie seminarium jest częścią europejskiego tournee Profesora. Całe seminarium będzie tłumaczone na język polski, będzie również możliwość zadawania pytań i dyskusji.

Ponadto wydarzeniu temu towarzyszyć będzie pierwsza edycja Poznańskich Dni Zdrowia – podczas których będzie można porozmawiać z ekspertami z obszaru naturalnej medycyny i zdrowia oraz poznać najnowsze trendy w dziedzinie zdrowia i zdrowego stylu życia, ekologii, suplementacji oraz naturalnej medycyny, zaprezentowane zostaną też firmy produkujące zdrowe i ekologiczne produkty.

Więcej informacji na temat Profesora, jego twórczości a także biletów na stronie: www.drcampbellpoland.com

Wydarzenie na Facebooku: TUTAJ

Festiwal Biegów został patronem medialnym seminarium.

red.


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce